Українські дрони продовжують атакувати об'єкти на території Росії. До прикладу, військовий аеродром у Морозовську Ростовської області та нафтопереробний завод у Туапсе Краснодарського краю. Щоб завдати відчутного удару по ворогу, українські військові застосовують тактику "тисячі порізів", передають Патріоти України.
Про те, у чому полягає логіка точкових ударів і наскільки вона відчутна для країни-агресора, розповів авіаексперт Анатолій Храпчинський у новому випуску програми OBOZ.TALK.
Він зазначив, що в Україні на сьогодні вже активно розробляються доволі перспективні можливості вітчизняної ракетної програми, яка дозволить бити глибше і серйозніше по російських об'єктах. Але це буде в майбутньому.
А нині наявне озброєння, яке виробляється в Україні, дозволяє робити точкові удари по важливих об'єктах. Тому українські захисники б'ють за методологією "тисячі порізів", поступово знекровлюючи ворога.
"Слід зауважити, те саме Міллерово – удар був по технічній базі, тобто це технічна база, яка займається обслуговуванням і ремонтом літаків під час їх використання. Так само були удари по складах озброєння і складах пально-мастильних матеріалів. Тобто це є стратегічні об'єкти на аеродромі, які забезпечують життєдіяльність авіаційних ескадрилій і забезпечують спроможність літаків підійматися в повітря. Тому зараз українські захисники б'ють за методологією "тисячі порізів", – пояснив експерт.
Водночас Храпчинський зазначив, що насправді такі удари суттєво впливають на психіку ворога, а також безпосередньо на зменшення самої техніки противника.
"Згадайте удари, коли був знищений склад з модулями МТК для керованих авіабомб. Це є стратегічні удари по російських аеродромах, але зрозуміло, що ми хочемо більшого, але більше можна буде зробити після відкриття доступу до використання західної зброї або збільшення власного виробництва ударних засобів ракет.
Російська опозиціонерка Ольга Курносова переконана, що диктатор Володимир Путін не має чіткого плану Б на випадок провалу нинішньої стратегії щодо війни проти України та протистояння із Заходом. Водночас у мирну угоду вона не вірить. Про це вона заявил...
Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц висловив сумніви щодо можливості вступу України до Європейського Союзу до 2034 року, коли завершиться наступний семирічний бюджетний цикл ЄС. За його словами, розширення не повинно вплинути на вже визначені середньостроко...