
Як і попереджалось, захворювання прем'єр-міністра РФ не стало виключенням у його кабінеті. Слідом за своїм безпосереднім керівником у зв'язку із захворюванням на коронавірус госпіталізовано і міністра будівництва Володимира Якушева, повідомляють Патріоти України з посиланням на повідомлення міністерства будівництва РФ у Telegram.
"Глава Мінбуду Росії Володимир Якушев прийняв рішення про госпіталізацію. У міністра й одного з його заступників Дмитра Волкова діагноз коронавірус підтверджено результатом КТ", - сказано в повідомленні.
"Проходитиму лікування під наглядом лікарів в одній із міських лікарень. Залишаюся на зв'язку", - цитує пресслужба слова Якушева.

Навколо Москви зводиться нове кільце ППО з комплексів С-400 для протидії можливим балістичним ударам України. Одну з позицій знайшли на ділянці проекту доньки Путіна, передають Патріоти України з посиланням на російську службу Радіо Свобода. Нове кільц...
У тимчасово окупованих Олешках Херсонської області російські окупаційні сили посилили перевірки цивільного населення. Про це повідомили активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, містом пересуваються двоє чоловіків у ...