Словаччина може передати Україні радянські Т-72, якщо союзники запропонують заміну. Втім, питання надання Україні танків Leopard 2 наразі не обговорюється. Про це повідомив на брифінгу в "Медіацентрі Україна – Одеса" міністр оборони Словаччини Ярослав Надь, передають Патріоти України.
"Улітку 2022 року ми погодилися з Німеччиною, що зможемо передати Україні 30 БМП в обмін на 15 Leopard. У грудні 2022 року ми отримали лише один танк. Очікуємо, що у березні отримаємо ще два танки, і будемо отримувати їх кожного місяця, поки не отримаємо всі. Але про передачу Leopard від Словаччини Україні переговори не ведуться", – зазначив Надь.
Водночас міністр зауважив, що Словаччина має на озброєнні 30 радянських танків T-72. "Ми готові їх передати Україні хоч завтра, (якщо - ред.) ми отримаємо необхідну підтримку від західних країн", – зазначив Надь.
Україна вважає, що їй вдалося заручитися підтримкою адміністрації президента США Дональда Трампа у зусиллях, спрямованих на змушення Росії до повернення за стіл переговорів, передають Патріоти України з посиланням на The Kyiv Independent. Посилаючись н...
Тепер не тільки Лавров після традиційних погроз канюче про переговори з тими "фашистами". Практично одночасно директор ФСБ Росії Александр Бортніков у коментарі виданню "Вести" теж заявив щось там про переговори, зазначають Патріоти України . Під час ...