Словаччина постачатиме Україні зброю, незважаючи на всі зусилля російської пропаганди, - міністр оборони

Міністр оборони Словаччини Ярослав Над сказав, що російська пропаганда намагається розколоти словацьке суспільство, щоб воно не підтримувало передачу зброї Україні. Проте Братислава й надалі допомагатиме Києву, про що пише EuroNews, передають Патріоти України.

У матеріалі сказано, що Словаччина має намір продати Україні бойові літаки Міг-29 за 300 мільйонів євро. Згідно з опитуванням дослідницького центру GLOBSEC у Братиславі, 37% респондентів, як і раніше, вважають Москву одним з найважливіших стратегічних партнерів Словаччини.

"Російська пропаганда робить все можливе, щоб змінити ставлення населення, щоб зупинити чи заблокувати подальшу передачу військової техніки Україні. Але уряд, безумовно, вирішив продовжувати в тому ж дусі, бо нам потрібно допомагати українцям — вони на це заслуговують — і ми дуже добре розуміємо, що таке окупація", — сказав Над.

Зазначимо, що раніше Над у себе у Facebook писав, що Словаччина передала Україні чотири самохідні артилерійські установки Zuzana 2. "Наша головна мета — зробити внесок у порятунок якнайбільшої кількості життів і допомогти нашим українським друзям зупинити це нерозумне кровопролиття", — написав Над.

Випрацьовуються нові тактики: Як ЗСУ збивають запущені Росією іранські бойові безпілотники

неділя, 25 вересень 2022, 8:00

Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат розповів, як українські військові збивають іранські дрони різних модифікацій, запущені Росією. Пряма мова: "Передовсім давайте про день вчорашній, бо він став знаковим у використанні цих (іранських – ред. ) БПЛА… рі...

Режим Путіна може впасти через мобілізацію: Експерт озвучив можливий сценарій

неділя, 25 вересень 2022, 7:50

Протести в Росії через оголошену в країні мобілізацію можуть стати початком зміни влади в РФ, якщо їх очолить "серйозна організаційна сила". Цю роль може взяти на себе Федеральна служба безпеки (ФСБ) Росії. Таку думку в ексклюзивному інтерв'ю "Обозрева...