Словаччина та Чехія збираються передати Україні три десятки танків Leopard, - німецькі ЗМІ

Словаччина та Чехія підтримують ідею постачання Україні танків Leopard 2 німецького виробництва. Про це повідомляє німецьке видання Frankfurter Allgemeine Zeitung із посиланням на джерела в дипломатичних колах.

Видання зазначає, що раніше ці країни поставили до Києва десятки власних бойових танків радянського зразка. У рамках так званого "кільцевого обміну" Німеччина погодилася замінити їх на меншу кількість відремонтованих Leopard 2A4.

"На сьогоднішній конференції в Рамштайні обидві країни можуть запропонувати поки що відмовитися від подальших поставок і відправити танки в Україну. Загалом йдеться про 30 танків Leopard, які були викуплені та поставлені на зберігання промисловістю після списання зі складів Швейцарії та Німеччини", - зазначає FAZ.

"Вагнерівці з Бахмута остаточно не вийшли": У Міноборони України розповіли, чим зайняті найманці Пригожина

субота, 3 червень 2023, 20:00

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр зазначила, що у місті Бахмут ситуація умовно стабільна і додала, що вагнерівці остаточно ще не залишили місто. Про це заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила у telegram, передають Патріоти України. За ...

"Рахитская федерация": Путін несподівано "перейменував" РФ (відео)

субота, 3 червень 2023, 19:28

Російський диктатор Володимир Путін обмовився і назвав свою країну "Рахітською Федерацією". Це трапилося під час одного із відеовиступив очільника Кремля. Кадри активно поширюють у Мережі, передають Патріоти України. "Для Російської Федерації - це пита...