"Слов'янська братство": Росія відправила до Сербії десантників-"інтернаціоналістів", що воювали на Донбасі

Масові заворушення в КосовоУ п'ятницю, 14 червня, в місті Панчево (Сербія) стартували міжнародні тактичні військові навчання "Слов'янська братство", мета яких — "відпрацювання взаємодії в боротьбі з тероризмом", зазначають Патріоти України.

Російська Федерація відправила 200 десантників Псковської десантно-штурмової дивізії, яка відома тим, що воювала проти України на Донбасі.

Як повідомили в прес-службі Міноборони РФ, в навчаннях, які триватимуть до 27 червня, також беруть участь 750 військовослужбовців Сербії і 60 білоруських десантників.

Відзначається, що в першій фазі маневрів відпрацьовуватимуться координація підрозділів і розробка завдань по контртерористичній тактиці. Після ці навички будуть закріплені в ході активної фази навчань, в яку увійдуть десантування та навчальні стрільби. 24 червня на аеродромі Ковин, який знаходиться в 50 км від Белграда, в присутності журналістів будуть проведені показові виступи та виставка зброї. У маневрах задіють понад 50 одиниць військової техніки, а також військово-транспортні літаки Іл-76МД.

"Палата №6": Ківа знову шокував мережу дивним "номером" у Раді (відео)

четвер, 14 листопад 2019, 15:25

Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Ківа знову відмітився дивною поведінкою у Верховній Раді України. На засіданні в четвер, 14 листопада, він стояв біля трибуни й емоційно щось розповідав, розмахуючи руками. Відео з політиком ...

Військові загрози в Чорному та Азовському морях зростають: Міністр оборони зробив тривожну заяву

четвер, 14 листопад 2019, 15:13

Міністр оборони Андрій Загороднюк заявляє, що військові загрози для України в акваторіях Чорного та Азовського морях постійно зростають. Про це міністр написав у Facebook, передають Патріоти України. За словами Загороднюка, він сьогодні бере участь у в...