Сльози скреп: Нові санкції проти Москви почали діяти

Нові обмеження допускають, що США можуть перешкоджати Росії у наданні будь-яких позик, фінансової або технічної допомоги від міжнародних інститутів (МВФ або Світового банку).

Другий пакет санкцій, який США запровадили проти Росії через отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його дочки Юлії в британському Солсбері, набув чинності. Документ оприлюднила офіційна представниця Держдепу Морган Ортагус на своїй сторінці у Twitter, передають Патріоти України.

Окрім того, банкам США забороняється надавати будь-які позики або кредити Росії. У Держдепі зазначили, що усі ці обмеження будуть діяти щонайменше 12 місяців.

Обмеження також стосуються ліцензування експорту товарів і технологій, яке контролює міністерство торгівлі США в рамках боротьби з поширенням хімічної та біологічної зброї. Трамп запровадив нові санкції проти Росії за отруєння Скрипалів на початку серпня. Перед цим лідери комітету Палати представників Конгресу США по закордонних справах закликали Трампа запровадити другий пакет обмежень.

Хіти тижня. "Бурятського тракториста" наздогнала карма: У Сирії ліквідували ГРУшника, котрий вбивав українців на Донбасі (фотофакти)

неділя, 19 січень 2020, 22:00

У Сирії загинув російський найманець з Сибіру, який воював проти України у складі угруповань бойовиків на Донбасі. Про це розповів Necro Mancer у себе на сторінці в Twitter. Блогер послався на публікацію одного з російських найманців на ім'я Василь Пет...

"Новая стадия победобесия, или Когда Путин назовет всех европейцев пособниками Гитлера", - блогер

неділя, 19 січень 2020, 21:55

Жорстка реакція Європарламенту на звинувачення на адресу Польщі, які пролунали з вуст Путіна, свідчить про солідарної позиції ЄС щодо провини СРСР у розв'язанні Другої світової війни. Про це у своєму блозі пише "Сетевой Оракул", передають Патріоти Укра...