Сльози скреп: Нові санкції проти Москви почали діяти

Нові обмеження допускають, що США можуть перешкоджати Росії у наданні будь-яких позик, фінансової або технічної допомоги від міжнародних інститутів (МВФ або Світового банку).

Другий пакет санкцій, який США запровадили проти Росії через отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його дочки Юлії в британському Солсбері, набув чинності. Документ оприлюднила офіційна представниця Держдепу Морган Ортагус на своїй сторінці у Twitter, передають Патріоти України.

Окрім того, банкам США забороняється надавати будь-які позики або кредити Росії. У Держдепі зазначили, що усі ці обмеження будуть діяти щонайменше 12 місяців.

Обмеження також стосуються ліцензування експорту товарів і технологій, яке контролює міністерство торгівлі США в рамках боротьби з поширенням хімічної та біологічної зброї. Трамп запровадив нові санкції проти Росії за отруєння Скрипалів на початку серпня. Перед цим лідери комітету Палати представників Конгресу США по закордонних справах закликали Трампа запровадити другий пакет обмежень.

"За...бал он уже!": Пранкер "Джокер" злив в мережу переписку з мером Чернігова (фото)

вівторок, 19 листопад 2019, 13:44

За словами пранкера, він спілкувався з Владиславом Атрошенком від імені глави Офісу президента Андрія Богдана з метою "дізнатися більше про нардепа Полякова". Пранкер "Джокер", який отримав скандальну популярність, похвалився черговим листуванням: на ц...

"Непереможна" армія "ЛДНР": Через прострочені ліки серед найманців поширюються інфекційні хвороби

вівторок, 19 листопад 2019, 13:30

Російське військове командування намагається приховати масштаби поширення інфекцій. Командування російсько-окупаційних військ намагається приховати масштаби поширення інфекційних хвороб серед бойовиків. Про це повідомив речник Міністерства оборони Укра...