Сльози скреп: США розширили список санкцій проти Росії

Обмежувальні заходи почали діяти з 3 лютого і діяти будуть 2 роки або до особливого розпорядження Державного секретаря США.

У США прийняли рішення ввести санкції проти трьох організацій, які займаються оборонною промисловістю в Росії. Про це йдеться в документі, опублікованому Державним департаментом США в федеральному реєстрі, передають Патріоти України.

Так, під економічний удар потрапили КБП імені Шипунова в Тулі, "НВО машинобудування" і ВАТ "Кумертауське авіаційне виробниче підприємство". Причиною називається діяльність цих компаній, яка йде врозріз з федеральним законом США про нерозповсюдження зброї масового знищення. Також санкції поширені на ряд китайських компаній.

"Компанії порушують національне законодавство США про нерозповсюдження зброї масового знищення (ЗМЗ) щодо Ірану, КНДР і Сирії", - наголошується в документі.

Заходи забороняють департаментам, міністерствам і агентствам з США вести переговори про закупівлю будь-яких товарів і послуг цих організацій. Американські відомства не можуть надавати допомогу цим організаціям. Зазначається, що обмежувальні заходи почали діяти з 3 лютого і діяти будуть 2 роки або до особливого розпорядження Державного секретаря США.

З архіву ПУ. "Зовсім дід ку-ку!": Путін зганьбився новим анекдотом на улюблену тему (відео)

понеділок, 23 листопад 2020, 23:55

Безглузді жартівливі висловлювання глави Росії Володимира Путіна щодо вирішення важливих питань з якості життя в очолюваній ним країні знову розлютили громадян. І змусили задуматися про нормальність його психічного здоров'я. Відео ще одного конфузу пре...

З архіву ПУ. Досить цікава причина: У Росії пояснили, чому не захопили Маріуполь

понеділок, 23 листопад 2020, 23:30

Виявилося, що Маріуполь, на відміну від Донецька чи Луганська, - це "чужа земля". Так звана "армія ДНР" не захопила в 2014 році Маріуполь Донецької області, нібито, через те, що він знаходиться «на чужій землі». Про це в ефірі російського телебачення т...