Влипла у гучний скандал: "Слуга" Безугла пояснила, звідки у її декларації взялася квартира у Києві за 165 тисяч гривень

Народний депутат від "Слуги народу" Мар'яна Безугла заявила, що квартира в Києві за 165 тисяч гривень, яка з'явилася у декларації, належала її батькові. За її словами, в документі вказана не фактична вартість житла, а на "момент останньої оцінки", передають Патріоти України.

"Я не купувала цю квартиру. Це квартира мого тата, Володимира Безуглого. Там вказано в декларації "вартість на момент останньої оцінки", – повідомила нардеп. "Я нічого не купувала, просто тато її переоформив на мене, не організовуючи оцінку. Це не купівля. І ціна така, бо вона була оцінена багато років тому", – додала Безугла.

Зокрема йдеться про квартиру у столиці загальною площею 75,1 квадратних метрів. Дата набуття права – 4 грудня 2019 року.

Також нардеп від "Слуги народу" задекларувала 517 ,7 тисячі гривень заробітної плати, отриманої від Управління справами Апарату Верховної Ради України. Крім того, Безугла вказала отримання 504 ,5 тисячі гривень відшкодування витрат на здійснення депутатських повноважень. На її банківських рахунках зберігається 10 тисяч доларів та 329 ,4 тисячі гривень.

Витрати на оборону ФРН - американцям, а прибутки від проектів з агресором - німцям: Трамп згадав, як лаявся з Меркель через загрозу "Північного потоку-2"

неділя, 25 липень 2021, 7:55

Колишній президент США Дональд Трамп під час виступу на мітингу у Феніксі (штат Аризона) заявив, що будівництво газопроводу "Північний потік-2" незабаром буде завершено, а Росія завдяки цьому отримає мільярди доларів. Він згадав, як попереджав Ангелу М...

Розпиляють, чи відкриють по новій: З Макіївки зник пам'ятник першовідкривач вугілля на Донбасі Григорію Капустіну

неділя, 25 липень 2021, 6:10

На новий пам'ятник Капустіна, мабуть, грошей не вистачило - ймовірно, в черговий раз «відкриють» старий. Зі звичного постаменту в Макіївці зникла статуя Григорія Капустіна, якого називають відкривачем вугілля на Донбасі. Про це повідомляють місцеві паб...