Влипла у гучний скандал: "Слуга" Безугла пояснила, звідки у її декларації взялася квартира у Києві за 165 тисяч гривень

Народний депутат від "Слуги народу" Мар'яна Безугла заявила, що квартира в Києві за 165 тисяч гривень, яка з'явилася у декларації, належала її батькові. За її словами, в документі вказана не фактична вартість житла, а на "момент останньої оцінки", передають Патріоти України.

"Я не купувала цю квартиру. Це квартира мого тата, Володимира Безуглого. Там вказано в декларації "вартість на момент останньої оцінки", – повідомила нардеп. "Я нічого не купувала, просто тато її переоформив на мене, не організовуючи оцінку. Це не купівля. І ціна така, бо вона була оцінена багато років тому", – додала Безугла.

Зокрема йдеться про квартиру у столиці загальною площею 75,1 квадратних метрів. Дата набуття права – 4 грудня 2019 року.

Також нардеп від "Слуги народу" задекларувала 517 ,7 тисячі гривень заробітної плати, отриманої від Управління справами Апарату Верховної Ради України. Крім того, Безугла вказала отримання 504 ,5 тисячі гривень відшкодування витрат на здійснення депутатських повноважень. На її банківських рахунках зберігається 10 тисяч доларів та 329 ,4 тисячі гривень.

"В Оленівці був жах, це концтабір": Морпіх Михайло Діанов розповів, як вижив у російському полоні (відео)

неділя, 2 жовтень 2022, 8:50

Морський піхотинець Михайло Діанов розповів про те, як вижив у російському полоні. Українського захисника утримували в колонії в Оленівці на окупованій території Донеччини, яка була для нього справжнім концтабором, передають Патріоти України. Про це мо...

"Ядерна зима" у жовтні: Екстрасенс розповів, наскільки реальні загрози Кремля застосувати ядерну зброю

неділя, 2 жовтень 2022, 8:38

Переможець литовської та учасник української "Битви екстрасенсів" Макс Гордєєв за допомогою карт таро спробував з'ясувати, чи варто Україні побоюватися застосування ядерної зброї Росією. За його словами, карти Таро показують, що це лише блеф з боку агр...