"Слуга народу" - лідер: Соціологи назвали прохідні партії на виборах у Раду

За підсумками парламентських виборів у Верховну Раду України пройдуть такі партії, як "Слуга народу", "Опозиційна платформа – За життя", Блок Петра Порошенка "Солідарність" і ВО "Батьківщина", повідомляють Патріоти України.

Всі вони подолають 5% бар'єр. Що стосується новоствореної партії Святослава Вакарчука "Голос", то вона не зможе набрати навіть 1%. Про це свідчать підсумки спільного опитування центру "Соціальний моніторинг", Українського інституту соціальних досліджень імені Яременка і Соціологічної групи "Рейтинг".

Зокрема, за партію майбутнього президента Володимира Зеленського "Слуга народу" готові проголосувати 29,5% українців (серед тих, хто визначився, і буде голосувати – 39,9%). За "Опозиційну платформу – За життя" віддадуть голос 8,1% громадян (10,9%), Блок Петра Порошенка "Солідарність" – 7,8% (10,6%), ВО "Батьківщина" – 6,7% (9,1%).

Найменшу підтримку виборці готові надати Радикальній партії Олега Ляшка – 2,4% (3,3%), ВО "Свобода" – 1,8% (2,4%), "Самопомочі" – 1,5% (2%). Політсила Вакарчука набере ще менше голосів – 0,7% (0,9% тих, хто визначився).

Опитування проводилося з 30 квітня по 10 травня 2019 року в 24 областях України та місті Києві. Всього опитано 3000 респондентів. Метод отримання інформації: індивідуальне інтерв'ю "face-to-face" за місцем проживання респондента: 1500 з використанням паперової анкети і 1500 за результатами анкети на планшеті.

Хіти тижня. Путін готовий віддати на заклання своїх старих та вірних соратників: Московський політолог поділився новими таємницями Кремля

середа, 24 липень 2019, 0:35

Російський президент, здається, знайшов заміну для Сергія Шойгу та Сергія Лаврова. Президент Росії Володимир Путін незабаром може змінити главу міністерства закордонних справ Сергія Лаврова і міністра оборони – Сергія Шойгу. Місце Лаврова може зайняти ...

Московська церква тріумфує: Стало відомо рішення апеляційного суду

середа, 24 липень 2019, 0:30

РПЦ в Україні продовжує методично боротися з українським законодавством. Як повідомляє Центр інформації УПЦ МП з посиланням на сайт свого юридичного відділу, 22 липня в Шостому апеляційному адміністративному суді відбулося судове засідання за апеляційн...