"Слуга народу" голосуватиме: Буданов замість Резнікова, Резніков замість Рябікіна, - Арахамія

Фракція "Слуга народу" проголосує за звільнення міністра оборони Олексія Резнікова і міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна.

"Пройшло закрите засідання фракції "Слуга народу". Без деталей:

  • безпекова ситуація в Україні, дії РФ
  • обмеження виїзду за кордон
  • робота фракції в 2023 році
  • кадрові ротації в уряді.

МОУ і Мінстратегпром звільняємо. Подаються на постійних керівники СБУ та МВС", - написала заступниця голови комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Мар'яна Безугла у Facebook.

голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія підтвердив, що Резніков "переводиться на посаду міністра з питань стратегічних галузей промисловості для посилення військово-промислового співробітництва, що абсолютно логічно, враховуючи його експертизу по "Рамштайну" й необхідність "підняти" міністерство, яке повинно робити більше".

Він також підтвердив, що Буданов очолить Міністерство оборони, "що абсолютно логічно для воєнного часу". Арахамія підтвердив також, що Клименка буде призначено головою МВС, а Малюка – СБУ.

"Логіка та сама. Силові відомства на цьому етапі мають очолити не політики, а кадрові силовики", - зазначив голова фракції.

Жителям Ростова не до сміху: У небі над містом пролунав потужний вибух (відео)

субота, 1 квітень 2023, 23:43

Увечері в суботу, 1 квітня, з різних районів російського міста Ростова-на-Дону і навіть сусіднього Новочеркаська надходили повідомлення від людей, яких налякав звук схожий на потужний вибух у небі. Ударну хвилю відчули мешканців деяких будинків, у прип...

"Мені дали бактеріологічну зброю": Екснамісник Лаври не хотів одягати е-браслет (відео)

субота, 1 квітень 2023, 23:29

Після обрання екснаміснику Лаври, митрополиту УПЦ МП Павлу (Лебідю) запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту священнослужитель заявив, що йому не можна одягати електронний браслет стеження через проблеми зі здоров'ям. Про це Павло заявляв у залі ...