"Слуга народу" Тищенко, згідно з декларацією, живе на саму зарплату, однак все при цьому в "велюрі"

Заступник глави фракції "Слуга народу" та народний депутат Микола Тищенко за 2019 рік заробив 596 154 гривні. А також купив Mercedes за 2,6 мільйона гривень та має понад 9 мільйонів гривень готівки.

Микола Тищенко. Фото: 24 канал.

Заступник глави фракції «Слуга народу», народний депутат і «любитель маршруток» Микола Тищенко задекларував свої доходи за 2019 рік, повідомляють Патріоти України.

Як випливає з розміщеного на порталі е-декларацій документа, всього за рік Тищенко заробив 596 тисяч гривень (в т.ч. 174 тис були отримані як заробітна плата народного депутата, 157 тисяч - як відшкодування виплат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень, 31 тисяча - в якості компенсації за проїзд і 22,3 тисячі гривень - «додаткове благо» від партії «Слуга народу».
Дружина депутата Алла Барановська в 2019 році заробила своєю підприємницькою діяльністю 293,2 тисячі гривень.
Судячи з обсягу задекларованої готівки - 7,9 млн грн, 37 тисяч доларів і 11 тисяч євро, - Тищенко не вірить в надійність вітчизняних банків. Найбільшу суму він зберігає в банку «Глобус» - 29,7 тисячі гривень та 10 (!) євро, а на рахунку в державному ПриватБанку зберігаються лише 17 гривень. Ще півтори тисячі доларів залишаються за океаном - в Bank of America (Майамі).
У числі задекларованих об'єктів нерухомості нардепа - квартира в Києві площею 158,1 кв. м (вартість 7,55 млн грн), яка належить Віталію Сітаку і використовується Тищенком. Сам він з 2014 року володіє спільно (з часткою 25,55%) ще з трьома громадянами України нежитловим приміщенням в Києві площею 283,5 кв.м.
Автопарк Тищенко включає Mercedes-Benz S400 (2019 року випуску), який він придбав 23 серпня 2019 роки за 2,635 млн гривень. Також з червня 2018 року його користується автомобілем Audi A8, що належить батькові. Крім того, Mercedes-Benz CLA250 (придбаний в лютому 2016 року) задекларувала Алла Барановська.
Тищенко показав 3 одиниці годинників Rolex, 2 - Audemars Piguet, 2 - Patek Philippe, Hublot, Breguet, Bovet 1822, Graham, а Барановська - куртку Yves Salomon, сумки Hermes Kelly, Prada, Balenciaga, Celine, Bottega Veneta, Yves Saint Laurent, клатчі від Valentino, Dior, Chanel, кільце з діамантами і сережки з діамантами Tiffani & Co, кільце і браслет Cartier, кільце Bulgari, 2 годинників Rolex, годинник Cartier, Tiffany & Co, Bulgari, Audemars Piguet.

З архіву ПУ. Зеленський і урок Ющенка: Тимошенко кілька разів ходила на Банкову, пропонуючи втретє зробити її прем’єром. Там її "акуратно послали", - ЗМІ

четвер, 26 листопад 2020, 4:00

За даними видання, Тимошенко була присутня на кількох зустрічах на Банковій, де намагалася стати корисною новій владі. Так, на початку жовтня Тимошенко приходила на Банкову з довгим списком кандидатів на різні посади, але домовитися так і не змогла. ...

З архіву ПУ. "Іспанський сором": Секс-скандал у Раді підірвав ЗМІ навіть у Сенегалі (фото)

середа, 25 листопад 2020, 23:55

Напевно, Богдан Яременко колись мріяв прославитися, але навряд чи таким чином... Народний депутат України Богдан Яременко, який потрапив в скандал з секс-листуванням у Верховній Раді, став відомим на весь світ. Про це повідомила в Facebook прес-секрета...