"Слуга народу" відповів на звинувачення Тетяни Чорновол щодо співпраці із Медведчуком (документи)

Олександр Качура заявив, що має намір звертатися в правоохоронні органи через заяви екс-депутатки.

Олександр Качура. Фото: Фейсбук.

Народний депутат від «Слуги народу» Олександр Качура спростував заяви ексдепутатки Тетяни Чорновол про його зв'язки з Віктором Медведчуком і Анатолієм Шарієм. Свою позицію Качура опублікував у Facebook, передають Патріоти України.

Нагадаємо, Тетяна Чорновол опублікувала матеріал, в якому повідомила, що Олександр Качура пов’язаний з нардепом і головою політради партії «Опозиційна платформа — За життя» Віктором Медвечук. Зокрема, Чорновол повідомила, що Качура деякий час змінював Медвечука на посаді керівника громадської організації «Український вибір», та опублікувала фото нардепа з відповідною символікою.

У свою чергу Качура заявив, що ця інформація не відповідає дійсності і надав витяг з Єдиного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що нібито підтверджує, що Медведчук — беззмінний лідер організації.

«Зазначена інформація не відповідає дійсності, оскільки я ніколи не був керівником зазначеної громадської організації. … Згідно з єдиним реєстром Віктор Медведчук є беззмінним керівником «Українського вибору» з 20.12.2011. … Тетяна або не розуміє, або навмисне спотворює інформацію з бази даних Clarity Project, оскільки надана нею інформація не стосується відомостей про керівника «Українська вибору» і є відвертим фейком», — написав він.

Також Чорновол заявляла, що Качура займався юридичним супроводом політичної партії Анатолія Шарія. Нардеп, коментуючи це, заявив, що до «Партії Шарія» ніякого відношення не має. «База даних Clarity Project показує інформацію про пов’язаних осіб, а не мою участь в юридичному супроводі зазначеної партії. І з цього приводу, я відкрито заявляю, що не маю відношення до юридичного супроводу партії Анатолія Шарія», — додав Качура.

Він також заявив, що має намір звертатися в правоохоронні органи через заяви екс-депутатки. «Твердження пані Тетяни є відвертою брехнею, якій суд дасть належну оцінку», — підсумував він.


У окупантів великі проблеми: ЗСУ знищили щонаймеше 6 рідкісних радіолокаційних комплексів РФ, - британська розвідка

п’ятниця, 31 березень 2023, 10:30

Українські сили 23 березня оприлюднили футаж російського протибатарейного радара "ЗООПАРК-1М", який ліквідували в Донецькій зоні. Загалом, Росія втратила щонайменше шість радіолакційних комплексів і, ймовірно, лише дуже обмежена кількість залишилася в ...

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 31 березня

п’ятниця, 31 березень 2023, 10:07

Росія у війні проти України втратила близько 173 360 військових, 3 615 танків, 6 977 ББМ та 2 248 безпілотників. . Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 31.03.23 орієнтовно склали: