"Слуга народу" все більше перетворюється на комуністичну партію, а Зеленський - на її першого секретаря", - політолог

Команда президента Володимира Зеленського нагороджує "передовиків" програми "Велике будівництво". Радянськими методами намагаються створити позитивний піар для глави держави. Таку думку висловив політолог Віталій Бала, передають Патріоти України.

"В інформаційній простір поміщають позитив щодо "Великого будівництва". Щоб показати, що все добре, є люди, гідні нагороди. Це абсолютно технологічний піар-хід для Зеленського. До 30-річчя Незалежності команда Зеленського хоче набрати побільше позитиву. Вважають, такі дії їм допоможуть. Навіть вивели кілька об'єктів з-під "Прозорро" до Дня Незалежності. Це крок назад", – говорить політолог.

Керівництво країни нагадує часи Радянського Союзу, зазначає Бала. "Слуга народу" все більше перетворюється на комуністичну партію, а Зеленський на її першого секретаря. Тоді практикували такі нагородження "передовиків", – каже політолог.

Додає: "Чи нагороджують за будівництво когось у США, Європі, Австралії? Ми про таке не чули. А у нас всі керівники служать команді президента, яка їх призначає. Це нагадує осучаснений діджиталізований СРСР. Може це залишилося у Зеленського у підсвідомості, коли він був жовтенятком. Важко уявити, щоб хтось з керівників держав їздив перевіряв будівництва дитсадків. Вони їдуть, коли стаються негаразди. У нас все навпаки".

"Велике будівництво" – це проєкт для рейтингу Зеленського та заробляння грошей його оточення, вважає Бала. "Є багато чуток та інформації, що від 10 до 40% відкатів на цьому проєкті. А до того ж створюють позитивний піар, що це підняття економіки. Хоча це не так. Це не той проєкт, який виведе країну з економічної кризи. Красива обгортка, яку намагаються всім показати, дозволяє заробляти гроші", – говорить політолог.

Джерело: Gazeta.ua

Хіти тижня. Візуальні попередження, про вогонь на враження виявились застарілими: Мережу вразило кладовище літаків і вертольотів під Запоріжжям (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 3:00

Колись ретельно охороняєма військова частина стала базою-привидом в модерній Україні. Спочатку блогери боялися, що там є якась охорона, але обгороджування вже давно зламане і на покинутому місці крім радянської авіатехніки нікого немає. Кладовище літак...

"Путин стареет, рядом остался только сумасшедший Лукашенко": Професор Зубов розповів про головні проблеми кремлівської еліти (відео)

неділя, 17 жовтень 2021, 22:44

Режим президента Росії Володимира Путіна знаходиться в дуже незавидному положенні. Саме цим пояснюються закручування гайок усередині країни і зовнішньополітичні провокації на зразок хамській статті замголови Радбезу РФ Дмитра Медведєва про Україну. Так...