"Слуга народу" за спробу заборони ОПЗЖ і "Партії Шарія" вимагає розпустити "профанів з вулиці" при Мін’юсті

Народний депутат від фракції ” Слуга народу ” Олександр Качура, котрий вважає себе далеко "не профаном з вулиці", звернувся до міністра юстиції з вимогою розпустити громадську раду при Мін’юсті після вимоги відомства заборонити кілька політичних партій. Про це нардеп написав в Telegram, зазначають Патріоти України.

На думку Качури, звернення громадської ради є “виключно політичним і не має під собою ніякої аргументації”. Він також розкритикував членів громадської ради, назвавши їх “профанами з вулиці”.

Серед іншого нардеп зазначив, що громадяни мають право на свободу об’єднань у політичні партії та громадські організації, однак нинішня громадська рада при Мін’юсті, на його думку, створена для політичного переслідування праворадикальними партіями своїх опонентів.

Зловмисник втік: На Саакашвілі напали з заточкою (відео)

четвер, 1 жовтень 2020, 19:14

Інцидент стався в київському ресторані Fabius, що розташований на Столичному шосе. 30 вересня на Михайла Саакашвілі вчинили замах. Політик живий і, судячи з усього, не постраждав, інформують Патріоти України. . Інцидент стався в київському ресторані F...

"Український синдром": Вахтанг Кікабідзе очолив список партії Саакашвілі на виборах в Грузії

четвер, 1 жовтень 2020, 19:11

В четвер ЦВК Грузії завершила реєстрацію суб'єктів парламентських виборів, призначених на 31 жовтня. Партія "Єдиний національний рух" також представила свій список кандидатів. . Одна з лідерів партії Тіна Бокучава повідомила, що першим номером у пар...