"Слуги" аплодували і сміялися: Рада провалила голосування за припинення повноважень Вакарчука

Самого Святослава Вакарчука у сесійній залі не було.​

Вакарчука серед колег з фракції "Голос" не було. Фото: Газета по-українськи.

Верховна Рада провалила постанову про дострокове припинення повноважень народного депутата від "Голос" Святослава Вакарчука, повідомляють Патріоти України із посиланням на українські ЗМІ.

"За" проголосували лише 175 народних депутатів. Зокрема "За" голосували "Європейська солідарність", "Голос", "Батьківщина". Майже не дали голосів ОПЗЖ. "Слуга народу" - лише 97.

Під час голосування в залі лунав шум і вигуки. Після - нардепи з фракції "Слуга народу" аплодували і сміялися. Самого Вакарчука у сесійній залі не було.

Перед цим парламент достроково позбавив повноважень нардепа від "Батьківщина" Ольгу Бєлькову. "За" - 243. Та написала відповідну заяву. Після голосування Белькову обіймали і подарували букет троянд.

Перед голосування нардеп виступила з трибуни. "Для мене було надзвичайною особистою приємністю працювати з кожним із вас. Навіть тоді, коли ми сварилися. Сьогодні прошу проголосувати і підтримати мою заяву і вважати мене політиком запасу", - сказала Бєлькова. Їй аплодували стоячи. Ольга Бєлькова йшла 17-ю у списку "Батьківщина". Працювала у Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики.

Російська армія провалила штурм позицій ЗСУ біля Авдіївки - 30 окупантів убито, понад 50 поранено

понеділок, 8 серпень 2022, 19:25

Російські окупанти здійснили спробу штурму позицій українських воїнів під Авдіївкою. Проте штурм провалився, а окупаційні підрозділи зазнали великих втрат. Вбитими та пораненими загарбники втратили понад 80 людей. Про це повідомляє журналіст Роман Цимб...

Про спокійний залишок життя можуть забути: П'ять екс-суддів, котрі легалізовувати загарбання Криму, постануть перед судом за держзраду

понеділок, 8 серпень 2022, 19:14

Після визнання судом висновків прокуратури, Україна матиме низку важелів, щоб ускладнити існування цим істотам, а спецслужби, можливо, отримають наказ ще більш страшний для топ-зрадників на чужині. Завершено спецрозслідування щодо колишніх українських ...