"Слуги" легалізують канабіс, а вирощуватимуть марихуану? Хлопці, що ви курили? Шуфрич і Арахамія влаштували перепалку в телеефірі

Гаряча дискусія між нардепом від ОПЗЖ і головою фракції "Слуга народу" розгорілася в ефірі "Свободи слова Савіка Шустера" через четверте питання "опитувальника президента". Нестор Шуфрич і Давид Арахамія влаштували жорстку перепалку в ефірі політичного ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера". "Просунутий" Арахамія назвав Шуфрича "дремучим человеком" за небажання легалізації вживання населенням медичної коноплі, зазначають Патріоти України.

"Хлопці, шо ви курили, якщо у вас четверте питання легалізація марихуани, не лікувальний там канабіс? Давайте називати речі своїми іменами - марихуана!" - вибухнув Шуфрич.

На що Арахамія відповів, що "тільки дрімучі люди можуть говорити про медичний канабіс, що це наркота, це марихуана". Представник "СН" пояснив різницю між медичним каннабісом і наркотичним.

"Ви абсолютно безграмотно зараз ставите питання", - звернувся Арахамія до Шуфрича.

На що останній відповів, що з допомогою тяжкохворим в Україні все гаразд. Адже навіть всі, хто потребує морфій, можуть отримувати його за призначенням лікаря.

"А ви що хочете, щоб на цій землі, яку ви сьогодні хочете вкрасти, яку ви вже почали продавати за безцінь, вирощувати марихуану?" - задався питанням Шуфрич.

Після чого депутат від ОПЗЖ показав свою безграмотність, запевняючи, що вже зараз в Україні можна отримати медичний канабіс за рецептом лікаря.

ОРДЛО як плацдарм для російського вторгнення

четвер, 20 січень 2022, 12:18

Традиційна тактика РФ: створення штучного прецеденту (приводу) для вторгнення, власне вторгнення – і укладання договорів спільної охорони «кордонів"» і натомість одностороннього визнання Росією даних квазіутворень. Сукупність наведених вище факторів дає п

Британія надала Україні 2000 протитанкових гранатометів і готова дати ще більше озброєння

четвер, 20 січень 2022, 11:21

Лондон сподівається, що його приклад надихне інших членів НАТО, котрі наразі коливаються через передбачуване невдоволення Москви. Британія готова передавати для Києва ще більше озброєнь, запевнив голова британського Міноборони Бен Воллес. За його даним...