"Слуги народу" прямо у Раді зацікавилися вічною молодістю і таємницями Тибету (фото)

Депутати замість законопроектів вирішили почитати книгу про омолодження.

Народні депутати Верховної Ради України з президентської фракції "Слуга народу" Андрій Задорожний та його колега принесли в зал парламенту книгу "Стародавній секрет джерела молодості". Фотографії з парламенту надав Олександр Гончаров, передають Патріоти України.

Зазначена книга, за описом з мережі, заснована на шести ритуалах, народжених в горах Тибету. Фізичні і духовні вправи, які наведені в книзі, нібито зміцнюють імунітет, відроджують сили і уповільнюють процеси старіння в організмі.

У книзі можна знайти також свідчення людей, які на практиці застосовували тибетські ритуали, таким чином позбулися недуг, і навіть "поліпшили свій зовнішній вигляд".

Джерело: Апостроф

Ударний БПЛА США перевіряє українську ППО

середа, 2 грудень 2020, 6:10

Ударний БПЛА США MQ-9 Reaper перевіряє українську ППО на західному кордоні нашої держави. Після навчання «Чисте небо» це вже другий раз коли безпілотний літальний апарат MQ-9 Reaper тренується з українськими Повітряними Силами. Сьогоднішні спільні трен...

"Іскра" передала ЗСУ нову РЛС 35Д6М

середа, 2 грудень 2020, 5:45

КП «НВК «Іскра» передала ЗСУ нову РЛС 35Д6М, виготовлену в рамках державного замовлення 2020 року. У травні на підприємстві вже проводили модернізацію наявної на озброєнні радіолокаційної станції 19Ж6 до рівня 35Д6М. Сімейство радарів 35Д6 вже значний ...