"Слуги" ще зберігають більшість, але вже примарну: Центр Разумкова оприлюднив рейтинг партій на вибори до Верховної Ради

За «Слугу народу» готові віддати свій голос 18,8% всіх опитаних.

Якби вибори до Верховної Ради України відбувалися найближчим часом, то відносно велику підтримку виборців отримала б партія «Слуга народу». А в парламент потрапили б тільки чотири політсили, подолавши 5% бар'єр. Про це свідчать результати свіжого соціологічного дослідження, проведеного Центром Разумкова, передають Патріоти України.

За «Слугу народу» готові віддати свій голос 18,8% всіх опитаних. За партію «Європейська солідарність» - 13%. «Опозиційна платформа - За життя» - набрала 12,1%, ВО «Батьківщина» - 5,8%. На п'ятому місці «Сила і честь» - 3,3%, на шостому - ВО «Свобода» - 2,5% опитаних. «Голос» набрав 1,7%, «Партія Шарія» - 1,8%, «За майбутнє» - 1,7%.
Завершує першу десятку «Українська стратегія Гройсмана» - 1,4% опитаних. Такий же результат у партії «Громадянська позиція» (А. Гриценко). По 1,3% набрали «Наш край» і «Радикальна партія Олега Ляшка». Менше 1% опитаних готові віддати свої голоси за «Пропозіцію» (Б. Філатова), «Опозиційний блок» (Вілкула), і «Перемогу Пальчевського».

Дослідження проводилося з 30 жовтня по 5 листопада 2020 року методом інтерв'ю «обличчям до обличчя» за місцем проживання респондентів. Було опитано 2020 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму і окупованих територій Донецької і Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...