"Слуги" та "ОПЗЖ" не виграли нічого: Рейтинги яких партій зараз ростуть, а яких - падають

«За Майбутнє» − єдина з політсил, яка за тиждень наростила кількість прихильників.

За даними соціологічної групи «Рейтинг», майже всі політичні сили, присутні в парламенті, демонструють зниження рейтингів, передають Патріоти України.

Так, «Слуга народу» за останній втратила відразу 0,4% можливих голосів. Про свої симпатії цій політсилі нині заявили 15,6% опитаних. А на минулому тижні їх було 16%. Стільки ж втратила Опозиційна платформа «За життя» − із 11,9% її рейтинг упав до 11,5%. «Європейська Солідарність» мала 11,3%, а зараз – 11%. «Батьківщина» за тиждень втратила 0,2% прихильників – із 8,2 до 8%.

У той же час рейтинг прихильників політичної партії «За Майбутнє» за останній тиждень зріс. Як свідчать дані моніторингу, на минулому тижні вона мала 5,8% підтримки, а на цьому – вже 5,9%.

Також у дослідженні «Рейтингу» зазначається, що українці більше довіряють місцевій владі, ніж центральній. Про довіру місцевій зазначили 35% опитаних, а про довіру центральній – усього 17%. Дослідження проводилося групою «Рейтинг» протягом 19–22 вересня цього року. У ньому взяло участь населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 5000 респондентів. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews – телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 1,4%.

"Стус прийде за тобою": Нацкорпус зірвав зустріч Медведчука з прихильниками у Миколаєві (відео)

середа, 21 жовтень 2020, 17:34

У Миколаєві активісти Нацкорпусу зірвали зустріч голови політради політичної партії "Опозиційна платформа - за життя" Віктора Медведчука із місцевими прихильниками та депутатами, передають Патріоти України. Зустріч мала відбутися вдень 21 жовтня в кіно...

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих