
У річницю загибелі Степана Бандери перебіжчик до п’ятої колонни Кремля в Україні проголосив себе "лідером українського антифашизму" і позловтішався з приводу річниці вбивству лідера ОУН. Зрадник побажав такої ж долі всім, проти кого зібрався воювати, зазначають Патріоти України.
Зокрема Кива, озброївшись автоматом і вибравшись в лісисту місцевість, записав відеозвернення, яке опублікував в своєму телеграм-каналі.
"Я, лидер антифашистского движения в Украине, внук героя Советского Союза — Кива Илья — не мог оставить незамеченным событие, которое поставило точку 62 года назад. 15 октября 1959 года в Мюнхене был ликвидирован предатель родины, пособник нацистов — Степан "сопля", он же Бандера. И так должно быть с каждым, кто исповедует фашизм и ему прислуживает. Смерть предателям. Смерть фашизму", — "Смерть зрадникам!": Ківа під стріляніну з автомата "оголосив війну фашизму"
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....