"Смерть пришла и начала нас косить": В окупованому Луганську оплакують небезпечного терориста "Гирю" (фото)

Юрій Герасименко помер ще 5 червня. Терористи влаштували "плач" в Мережі з цього приводу.

На Донбасі попрощався з життям терорист "ЛНР" на прізвисько Гиря. Що вбило бойовика, поки не відомо. Про смерть "ЛНРівця" розповів в Twitter відомий блогер Necro Mancer, що відслідковує в Мережі повідомлення про війну на Донбасі, передають Патріоти України.

Гиря помер ще 5 червня. Терористи влаштували "плач" в Мережі з цього приводу. Однак про причини смерті вони промовчали. По всій видимості, бойовик пішов з життя не на передовій.

"Сегодня похоронили Гирю… Пацаны, не уходите. Больно", - написав один з бойовиків "ЛНР". "Нас на Дебале (Дебальцеве - ред.) смерть не взяла, так здесь покосила", - скаржаться найманці.

За даними Necro Mancer, Гиря - житель окупованого Луганська Юрій Герасименко. Він помер на 48-му році життя.

Гиря опинився і в базі ворогів України на сайті "Миротворця". За даними ресурсу, у бойовика довгий список гріхів перед Україною.

Нібито знайшли більше $10 тисяч у рюкзаку: У Білорусі повідомили про затримання "координатора і спонсора" протестів у Мінську (відео)

середа, 12 серпень 2020, 8:44

У Білорусі затримали "координаторів і спонсора" проведення масових протестів у Мінську. У одного з чоловіків в рюкзаку знайшли більше $10 тисяч, які нібито призначалися для плати учасникам масових заворушень. Про це БЕЛТА повідомили в Міністерстві внут...

ЦРУ розсекретило американський проєкт дронів-птахів середини минулого століття

середа, 12 серпень 2020, 8:10

Дрони мали довго, непомітно і безпечно для пілота літати над СРСР, Кубою і Китаєм. Центральне розвідувальне управління США розсекретило проект Aquiline зі створення в 1960-х роках розвідувальних дронів. Документи по проекту опубліковані на сайті ЦРУ, п...