Смерть Путіна неможливо буде приховати, його оточення "зіллє" цю новину, - Фейгін

Смерть російського диктатора Володимира Путіна у сучасних реаліях приховати не вдасться. У його оточенні більше людей, які хотіли б "злити" цю інформацію відразу. Таку думку виданню Оbozrevatel висловив російський правозахисник Марк Фейгін, передають Патріоти України.

На його переконання, зі смертю Путіна завалиться уся піраміда влади. Це не вигідно кільком людям в оточенні диктатора.

"Якщо Путін помре, то така кількість людей навіть у його оточенні буде зацікавлена в тому, щоб ця правда стала відомою, що ті, хто зацікавлений у протилежному, не зможуть її утримати. У сучасному цифровому світі так складається ситуація. Так, комусь, хто розуміє, що зі смертю Путіна завалиться вся піраміда влади, Ковальчуку чи Патрушеву, можливо, вигідно приховувати це й переконувати всіх, що Путін на дачі, у бункері чи десь ще, а ми кермуємо замість нього", - заявив Фейгін.

Втім, правозахисник впевнений, в оточенні диктатора достатньо людей, які "кровно зацікавлені у тому, щоб Путіна не стало, щоб увесь цей морок припинився і вони зажили своїм життям". "Тому приховати подібну інформацію, змусити всіх повірити у міфологічного Путіна – абсолютно неможливо", - додав Фейгін.

Виглядало "вибухово": ЗСУ майстерно знищили "Град" окупантів (відео)

субота, 25 березень 2023, 13:14

Підрозділи Дніпропетровської 108-ї окремої бригади Сил територіальної оборони знищили ворожу реактивну систему залпового вогню БМ-21 "Град". Ролик опублікував СтратКом ЗСУ, передають Патріоти України. Повідомляється, щоб "відмінусувати" ворожий "Град" ...

Назвали "президентом багатих": Макрона розкритикували за те, що він зняв дорогий годинник під час інтерв'ю щодо пенсійних змін (відео)

субота, 25 березень 2023, 13:00

Президента Франції Еммануеля Макрона розкритикували після того, як зняв свій дорогий годинник під час телеінтерв'ю про пенсійні зміни. Про це повідомляє Sky News, передають Патріоти України. Масові протести та страйки відбуваються по всій Франції після...