"Смертний вирок": У Зеленського заявили, що він не погоджується на переговори з РФ, попри ризики

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що глава держави Володимир Зеленський усвідомлює ризики та не погоджується йти на переговори з Росією. Таку ж позицію має і суспільство України. Про це радник голови ОП сказав в інтерв'ю The Hill, передають Патріоти України."Президент Зеленський однозначно проти (переговорів), і українське суспільство непохитне. Ми повністю усвідомлюємо ризики", – заявив Подоляк.

Він зауважив, що РСЗВ HIMARS можуть допомогти переломити хід війни, якщо їх надійде більше та швидше до України. Збереження сили на полі бою дозволяє Україні відбивати спроби російського диктатора Володимира Путіна розпочати переговори, які Подоляк назвав смертним вироком для України.

За словами радника голови ОП, Росія скористається будь-якою паузою в бойових діях для відновлення сил та початку ще сильнішого наступу на Україну. За оцінками Подоляка, Путін зосередиться на війні на виснаження, аби зменшити міжнародну підтримку України, допоки російські війська не візьмуть гору.

"Вони почнуть закулісно маніпулювати настроями, діями, поглиблювати цю втому від війни", – сказав радник голови президентського офісу. У цьому контексті він нагадав, що РФ вміє створювати кризи, як-от відправлення мігрантів до кордонів Європи.

Подоляк зазначив, що Росія може "думати про якісь терористичні атаки на інфраструктурні об'єкти в Європі, щоб прийти до якоїсь переговорної позиції або відстоювати свою вигоду і свої плани". "Ми дуже добре розуміємо цей варіант і продовжуємо обговорювати його з нашими партнерами", – сказав радник голови ОП.

"Рватимуть один одного зубами, зброєю": Після поразки у війні в РФ почнеться хаос, - політолог

середа, 1 лютий 2023, 16:53

Поразка країни-агресорки Росії у війні призведе до краху путінського диктаторського режиму в РФ. Після цього серед еліт почнеться боротьба за владу, передають Патріоти України. При цьому в Росії не зможуть провести чесні вибори – представники еліт прос...

"Ми зануримо економіку Путіна в параліч": Джонсон закликав Захід не боятися ядерної війни і дати Україні всю необхідну зброю

середа, 1 лютий 2023, 16:30

Колишній прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон закликав західних союзників України надати всю необхідну зброю для боротьби з російськими окупантами. За його словами, Захід не має боятися ядерної риторики кремлівського диктатора Володимира Путі...