Смешко відповів на пропозицію Зеленського долучитись до "Зе! Команди"

Колишній голова зовнішньої розвідки України заперечив заяву Зеленського про приєднання до його команди

Ігор Смешко. Фото: Факти.

Колишній кандидат в президенти України, який вибув в першому турі, але отримав підтримку більш ніж мільйона виборців Ігор Смешко відмовився від пропозиції кандидата в президенти Володимира Зеленського очолити Службу безпеки України. Про це заявив політичний експерт Олексій Голобуцький, передають Патріоти України.

«Прес-секретар Ігоря Смешка (набрав трохи більше 6% в першому турі президентських виборів - більше 1,1 мільйона голосів. - Авт.) заявила у відповідь на неофіційні повідомлення зі штабу В. Зеленського, що І. Смешко може очолити СБУ, що той не погоджувався на жодні посадові пропозиції В. Зеленського: «насправді, Ігор Петрович не погоджувався і не приймав ніяких пропозицій від жодного з кандидатів», - процитував Голобуцький.
За словами політтехнолога, хоча другий тур виборів вже близько, але у одного з кандидатів до сих пір немає команди. «Тобто за 10 днів до визначального голосування кандидат в президенти В. Зеленський не має ніяких домовленостей щодо посад, що входять в компетенцію президента. У нього дійсно порожня лава запасних і наявний серйозний кадровий голод», - вважає політичний експерт.
Голобуцький називає це тривожним сигналом: «Це дуже тривожна ситуація: ймовірний глава держави, за яким поки немає жодного фахівця, зате є тінь олігарха з цілком конкретними фінансовими претензіями».

У Швейцарії суд виніс вирок чотирьом банкірам за переказ грошей на рахунок кума Путіна

п’ятниця, 31 березень 2023, 0:40

Окружний суд Цюріха визнав чотирьох банкірів зі швейцарської філії російського Газпромбанку винними у надходженні значних сум на рахунки художнього керівника Петербурзького будинку музики Сергія Ролдугіна - близької довіреної особи президента РФ Володи...

Резніков показав, як тестував американські бронеавтомобілі Stryker і Cougar

четвер, 30 березень 2023, 23:40

Міністр оборони України Олексій Резніков опублікував відео випробування переданих Україні бронеавтомобілів Stryker і Cougar. Резнікова також опублікував відео, на якому він прокатався на бронемашинах Stryker і Cougar. Він подякував за них президенту СШ...