"Смешно? И да, и нет, если вдуматься": Міноборони РФ "показало" школу в Україні (фото)

У Росії проходить так звана "ключова виставкова подія року на користь забезпечення оборони та безпеки держави" - "Армії - 2022". Організатором цієї виставки є міноборони РФ, повідомляють Патріоти України.

Один із стендів виставки представив, як на думку організаторів "Армії - 2022" виглядає українська школа. Набір майже повний, розповідає видання "Донбаський кейс": "Учительница вся в татухах и мини юбке с неформальной прической, везде развешаны всякие символы и - главное: учат только про Степана Бандеру и, правда, а что ж ещё в Украине учить".

Хоча для повноти картини не вистачає щось про "москалів" та візитки Яроша, зазначає автор паблика: "Смешно? И да, и нет, если вдуматься, за кого пропаганда держит россиян".


"Бл**, огризаються міцно, с*ки": Окупант розповів брату про гідну відсіч української армії під час бою (аудіо)

середа, 27 вересень 2023, 20:30

Розвідка перехопила чергову розмову окупантів, де загарбник скаржиться братові на те, що війна для нього триватиме ще довго, тому що ЗСУ завдають гідних ударів у відповідь на фронті. Аудіозапис розмови опублікувала пресслужба ГУР, передають Патріоти Ук...

Український уряд призначив нових заступників міністра оборони

середа, 27 вересень 2023, 19:30

Кабінет міністрів України призначив нових заступників міністра оборони. Про кадрові зміни в оборонному відомстві повідомив представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук в Telegram, передають Патріоти України. Зокрема, урядом на посаду...