"Смішно чути це від "БНР": Мер Харкова відреагував на ідею Бєлгородського губернатора щодо "приєднання" його міста

Колись давно Бєлгород входив до складу Харківської області, а зараз у Харкові Бєлгородську область сприймають виключно як "Бєлгородську народну республіку". Про це розповів харківський міський голова Ігор Терехов у коментарі "Настоящему Времени", передають Патріоти України.

"Смішно було чути цю маячню, яка говорилася. Чому? Тому що, що таке Бєлгородська область? Бєлгородська область виключно сприймається в Харкові як "БНР". Тому говорити про якесь "приєднання", ще з боку Росії, Харкова...", - зазначив мер.

Терехов додав, що один район Харкова має таке ж населення, як Бєлгород. "...Теж для історії: колись дуже давно була Харківська область, до складу якої входило місто Бєлгород. До цього ми не будемо йти. Але те, що сьогодні стосується суверенітету і територіальної цілісності, то Україна - суверенна держава, Харків - українське місто, було, є і буде ним...", - підкреслив глава обласного центру.

Мер Харкова зазначив, що російський окупанти з самого початку повномасштабного вторгнення намагалися захопити місто, але зазнали поразки. "...Тому та маячня, яку він вимовив (Гладков - Ред.), нехай вона буде втішною для нього", - заявив Терехов.

"Все одно нам віддадуть": На росТБ розмріялися про захоплення України (відео)

понеділок, 2 жовтень 2023, 16:38

Також на росТБ продовжують фантазувати про втрати України у війні. Фрагмент абсурдного пропагандистського шоу опубліковано в Telegram. Пропагандист Дмитро Лекух, який називає себе "журналістом та політичним оглядачем", видав, що Захід нібито сам придум...

Нові ядерні перегони почалися: США мають змінити стратегію, або програють, - The Telegraph

понеділок, 2 жовтень 2023, 15:45

Зараз Америка несе непотрібний тягар великої кількості міжконтинентальних балістичних ракет шахтного базування, від яких мало користі, але багато клопоту. Як пише The Telegraph, світ вступає в нові перегони ядерних озброєнь. Але цього разу до протистоя...