Смолій написав заяву про відставку після конфлікту з президентом, - ЗМІ

Глава НБУ прийняв рішення писати заяву після засідання Нацради реформ, яке відбулося 30 червня.

Яків Смолій. Фото: Цензор.НЕТ.

Глава Національного банку Яків Смолій прийняв рішення написати заяву про відставку за власним бажанням після конфліктної розмови з президентом України Володимиром Зеленським. Про це повідомляє LIGA.net, посилаючись на свої джерела, передають Патріоти України.

«Смолій прийняв рішення писати заяву після засідання Нацради реформ (30 червня), на якому у нього сталася конфліктна розмова із Зеленським», - розповіли виданню два співрозмовники, один з яких був на зустрічі.

Також повідомляється, що, за словами одного з депутатів СН, члени фінансового комітету отримали з Офісу президента рекомендацію прийняти відставку. Нагадаємо, 15 березня 2018 року Верховна Рада за пропозицією тодішнього президента України Петра Порошенка призначила Смолія головою НБУ, звільнивши з цієї посади Валерію Гонтареву. Смолій з 11 травня 2017 року виконував обов'язки голови НБУ. 1 липня 2020 року Смолій написав і подав президенту Володимиру Зеленському заяву про звільнення у зв'язку з відставкою за власним бажанням. Посадовець пояснив своє рішення тим, що тривалий час на НБУ здійснюється систематичний політичний тиск, що робить неможливим ефективне виконання ним своїх обов'язків.

Джерело: LIGA.net

З архіву ПУ. Помилка по Фрейду? На з'їзді "Слуги народу" трапився конфуз через російську агресію (відео)

понеділок, 3 серпень 2020, 23:30

Дуже конкретне і болюче для багатьох українців словосполучення "російська агресія" перетворилося на незрозумілу "осійську агресію". На з'їзді партії президента України Володимира Зеленського "Слуга народу", який відбувся 9 червня 2019 року, допустили п...

З архіву ПУ. "Взяти вас у список? Все чисто?": У Зеленського виник новий конфлікт з журналісткою (відео)

понеділок, 3 серпень 2020, 23:05

Ймовірно, перепалка сталася з журналісткою "Прямого", з яким у президента натягнуті відносини. Президент України Володимир Зеленський вступив в суперечку з журналісткою в день з'їзду політичної сили "Слуга народу", 9 червня 2019 року. Інцидент стався "...