"Сначала Украина должна покаяться": У Москві заявили, чого хочуть для повернення захоплених біля Керченської протоки кораблів

Російські посадовці висувають Україні нахабні умови, після виконання якого вони начебто повернуть Україні захоплені в Керченській протоці катери, зазначають Патріоти України. Так російський сенатор Сергій Цеков заявив сьогодні, що Україна спочатку повинна визнати "провокацію" у Керченської протоці. Про це повідомляють російські інформаційні агентства з посиланням на заяву російського політика.

Таким чином Цеков прокоментував заяву глави МЗС України Вадима Пристайка, який напередодні зажадав від Москви повернути захоплені в Чорному морі кораблі, згідно присуду міжнародного трибуналу.

Однак Цеков заявляє, що повернення українських катерів Москва виконає тільки після визнання факту "провокації". "Украина, насколько мне известно, до сих пор публично не признала факт провокации, которая была устроена ею в Керченском проливе. Мне так думается, что как раз это следовало бы сделать", - заявляє російський політик.

У той же час інший сенатор з окупованого Криму Ольга Ковітіді заявила, що Україна використовує справу в спробі вчинити політичний демарш.

"Украинская сторона не преследовала цели освобождения моряков и кораблей, Украине нужен политический демарш. Украина в очередной раз создает политическую провокацию, не думая ни о своем имуществе, ни о судьбе своих людей", - заявила вона російським інформаційним агентствам.


"Це ж не ставка в букмекерській конторі": У ГУР пояснили, чому ЗСУ не зайшли в Крим до літа, як обіцяв Буданов

п’ятниця, 9 червень 2023, 10:55

Очільник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов говорив про можливий сценарій, коли заявляв, що наші військові зайдуть до Криму навесні 2023 року. Відбуваються корективи наших планів, проте зрештою Україна звільнить п...

Окупантам приготуватися: Резніков заговорив про українські ракети дальністю 1000 км

п’ятниця, 9 червень 2023, 10:45

Україна має дуже хороші перспективи створення свого оборонного сектора ракет. Вони мають дальність понад 1000 км. Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков. В Україні було затверджено ракетну програму, на яку вже було виділено офіційні кошти, пере...