
Російські окупанти скаржаться, що Збройні сили України високоточною зброєю "випилюють" їхні засоби протиповітряної оборони "в передчутті контрнаступу". За словами загарбників, українські захисники для таких ударів не шкодують снарядів до РСЗВ HIMARS. Про це написав сепаратист Володимир Грубнік у своєму Telegram-каналі. Він заявив, що має інформацію "з місць", передають Патріоти України.
"Напередодні наступу (ЗСУ. – Ред.) випилюють наше ППО високоточною зброєю. "Хаймарсів" не шкодують. Свої БПЛА літакового типу часто використовують як наживку та провокацію. Можуть собі це дозволити", – поскаржився сепаратист. Він заявив, що "по суті, це боротьба за небо, за розвідку та за оперативність інформації для години Х". За словами Грубніка, він написав пост "на прохання, кров'ю та гнівом" "братів із ППО", які "усвідомлюють важливість проблеми та її тенденції".
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....