
Російські окупанти скаржаться, що Збройні сили України високоточною зброєю "випилюють" їхні засоби протиповітряної оборони "в передчутті контрнаступу". За словами загарбників, українські захисники для таких ударів не шкодують снарядів до РСЗВ HIMARS. Про це написав сепаратист Володимир Грубнік у своєму Telegram-каналі. Він заявив, що має інформацію "з місць", передають Патріоти України.
"Напередодні наступу (ЗСУ. – Ред.) випилюють наше ППО високоточною зброєю. "Хаймарсів" не шкодують. Свої БПЛА літакового типу часто використовують як наживку та провокацію. Можуть собі це дозволити", – поскаржився сепаратист. Він заявив, що "по суті, це боротьба за небо, за розвідку та за оперативність інформації для години Х". За словами Грубніка, він написав пост "на прохання, кров'ю та гнівом" "братів із ППО", які "усвідомлюють важливість проблеми та її тенденції".
Через значні втрати ворог декілька тижнів був вимушений знизити інтенсивність штурмових дій на Покровському напрямку, проте зараз противник почав підтягувати нові резерви піхоти. Про в етері Еспресо та Slawa.TV розповів офіцер бригади "Рубіж" НГУ Волод...
Після ефективної атаки українських БПЛА на Московський НПЗ у Капотні, військове командування РФ розпочало перекидання систем ППО для посилення захисту столиці. Системи евакуюють безпосередньо з лінії фронту в Україні, передають Патріоти України з посил...