
Російські окупанти скаржаться, що Збройні сили України високоточною зброєю "випилюють" їхні засоби протиповітряної оборони "в передчутті контрнаступу". За словами загарбників, українські захисники для таких ударів не шкодують снарядів до РСЗВ HIMARS. Про це написав сепаратист Володимир Грубнік у своєму Telegram-каналі. Він заявив, що має інформацію "з місць", передають Патріоти України.
"Напередодні наступу (ЗСУ. – Ред.) випилюють наше ППО високоточною зброєю. "Хаймарсів" не шкодують. Свої БПЛА літакового типу часто використовують як наживку та провокацію. Можуть собі це дозволити", – поскаржився сепаратист. Він заявив, що "по суті, це боротьба за небо, за розвідку та за оперативність інформації для години Х". За словами Грубніка, він написав пост "на прохання, кров'ю та гнівом" "братів із ППО", які "усвідомлюють важливість проблеми та її тенденції".
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...