
Російські окупанти скаржаться, що Збройні сили України високоточною зброєю "випилюють" їхні засоби протиповітряної оборони "в передчутті контрнаступу". За словами загарбників, українські захисники для таких ударів не шкодують снарядів до РСЗВ HIMARS. Про це написав сепаратист Володимир Грубнік у своєму Telegram-каналі. Він заявив, що має інформацію "з місць", передають Патріоти України.
"Напередодні наступу (ЗСУ. – Ред.) випилюють наше ППО високоточною зброєю. "Хаймарсів" не шкодують. Свої БПЛА літакового типу часто використовують як наживку та провокацію. Можуть собі це дозволити", – поскаржився сепаратист. Він заявив, що "по суті, це боротьба за небо, за розвідку та за оперативність інформації для години Х". За словами Грубніка, він написав пост "на прохання, кров'ю та гнівом" "братів із ППО", які "усвідомлюють важливість проблеми та її тенденції".
Під час відкриття погруддя Івана Мазепи у Києво-Печерській лаврі президент заявив, що Україна відновлює історичну справедливість. При цьому голова держави зазначив, що погруддя у Лавры замало для великого сина і проєвропейського поводиря українського н...
26 червня 2026 року було підтверджено повернення атомного ракетного крейсера "Адмірал Нахімов" класу "Кіров" Військово-морського флоту Росії до рідного порту Сєвероморськ – вперше за 29 років перебування поза ладом на модернізації, передають Патріоти У...