
Російські окупанти скаржаться, що Збройні сили України високоточною зброєю "випилюють" їхні засоби протиповітряної оборони "в передчутті контрнаступу". За словами загарбників, українські захисники для таких ударів не шкодують снарядів до РСЗВ HIMARS. Про це написав сепаратист Володимир Грубнік у своєму Telegram-каналі. Він заявив, що має інформацію "з місць", передають Патріоти України.
"Напередодні наступу (ЗСУ. – Ред.) випилюють наше ППО високоточною зброєю. "Хаймарсів" не шкодують. Свої БПЛА літакового типу часто використовують як наживку та провокацію. Можуть собі це дозволити", – поскаржився сепаратист. Він заявив, що "по суті, це боротьба за небо, за розвідку та за оперативність інформації для години Х". За словами Грубніка, він написав пост "на прохання, кров'ю та гнівом" "братів із ППО", які "усвідомлюють важливість проблеми та її тенденції".
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...