Снаряди та БМП: Окупанти залишили величезний склад боєприпасів, ЗСУ все затрофеїли (фото)

Російські окупанти злякалися контрнаступу ЗСУ на Харківщині. Вони так швидко тікали, що забули навіть боєприпаси та зброю. Українські військові на околицях Балаклії виявили величезний схрон боєприпасів в одному з будинків. Про це повідомляє Державне бюро розслідувань. У запасному командному пункті російської армії виявили постріли для гармат і танків різних калібрів, передають Патріоти України.

"Рашисти стягнули до пункту цілий арсенал боєприпасів. Їх сховали у підвалі, який був ретельно замаскований.Під час відпрацювання об'єкта вилучено десятки ящиків з боєприпасами серед яких постріли для гармат та танків різних калібрів, міни, гранати, метальні порохові заряди", - йдеться у повідомленні. Крім того, російські військові покинули дві бойові машини піхоти з боєкомплектами.

Після 52 місяців окупації: Ворог тікає з Кінбурнської коси. Над півостровом замайорів прапор України (відео)

четвер, 25 червень 2026, 14:32

Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій. У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь" ЗС України повідомили, що на Кінбурнській косі піднято український прапор, пер...

Смерть "Шахедам": У Латвії лише за рік збудували завод з виробництва ракет ППО Mark I

четвер, 25 червень 2026, 14:18

У Ризі відкрили завод з виробництва зенітних ракет компанії Frankenburg Technologies, передають Патріоти України. На заводі виготовлятимать протидронові ракети Mark I, розповіли у компанії. Ризький завод складатиме електроніку ракет та бойові частини. ...