
Російські окупанти злякалися контрнаступу ЗСУ на Харківщині. Вони так швидко тікали, що забули навіть боєприпаси та зброю. Українські військові на околицях Балаклії виявили величезний схрон боєприпасів в одному з будинків. Про це повідомляє Державне бюро розслідувань. У запасному командному пункті російської армії виявили постріли для гармат і танків різних калібрів, передають Патріоти України.
"Рашисти стягнули до пункту цілий арсенал боєприпасів. Їх сховали у підвалі, який був ретельно замаскований.Під час відпрацювання об'єкта вилучено десятки ящиків з боєприпасами серед яких постріли для гармат та танків різних калібрів, міни, гранати, метальні порохові заряди", - йдеться у повідомленні. Крім того, російські військові покинули дві бойові машини піхоти з боєкомплектами.
Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій. У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь" ЗС України повідомили, що на Кінбурнській косі піднято український прапор, пер...
У Ризі відкрили завод з виробництва зенітних ракет компанії Frankenburg Technologies, передають Патріоти України. На заводі виготовлятимать протидронові ракети Mark I, розповіли у компанії. Ризький завод складатиме електроніку ракет та бойові частини. ...