Снігурівку покинули ворожі офіцери, - глава Миколаївської ОВА

Місто Снігурівка Миколаївської області, за непідтвердженими відомостями, покинули офіцери супротивника, передають Патріоти України.

У Снігурівці ще залишаються війська супротивника, розповів очільник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім на брифінгу, коментуючи інформацію нібито про звільнення населеного пункту на Миколаївщині.

"Ми цього чекаємо щодня… Непідтверджена інформація, чекаю ще близько години: офіцерський склад покинув Снігурівку, але війська там ще залишаються", – повідомив чиновник.

На Хмельниччині любителі "російського шансону" жорстоко побили чоловіка, який зробив їм зауваження (відео)

п’ятниця, 29 вересень 2023, 8:47

У місті Дунаївці Хмельницької області двоє чоловіків побили місцевого жителя, який зробив їм зауваження через те, що вони слухали російський шансон. Потерпілий отримав важкі травми. Про це у Facebook-групі "Ділові Дунаївці" розповіла дружина постражда...

Як СРСР вдалося проіснувати 70 років із неробочою економікою: Експропагандист назвав причини

п’ятниця, 29 вересень 2023, 8:29

СРСР, незважаючи на свою неймовірно неефективну економічну модель, все ж таки проіснував майже 70 років. Колишній радянський пропагандист пояснив, що "совєти" досягли такого результату, бо влада мала практично необмежений доступ до людських і природних...