
Російський терорист-письменник Захар Прилєпін в Мережі скаржиться, що угруповання "ДНР" зазнають втрат на Донбасі, незважаючи на оголошене перемир'я. Увагу на повідомлення Прилєпіна звернув в Twitter відомий блогер Necro Mancer, передають Патріоти України.
Терористи в Мережі плачуться на серйозні втрати. Підтвердив цю інформацію і Прилєпін, звинувачуючи в події ЗСУ. "Не дивлячись на оголошене перемир'я, ми продовжуємо нести втрати. Знову двоє тяжкопоранених і один загиблий. На 10-й день перемир'я", - бідкається терорист. Він уточнив, що перший поранений Максим Хотковський на прізвисько "Веселка" позбувся ока. А також отримав осколкові поранення грудної клітини, рук і ніг. Прилєпін зізнався, що цей хлопець був завербований в "ДНР" в 2014 році ще підлітком - в 15 років. Якийсь Віктор Баровський на прізвисько "Вітя", зі слів терориста, позбувся правої ноги.

Примітно, що, за даними Necro Mancer, вищеназваних терористів ліквідували не ЗСУ. "І чого триндіти про перемир'я, якщо ці троє самі в Ленінському підірвалися хрін знає на чому?" - поцікавився блогер.

На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...