
Російський терорист-письменник Захар Прилєпін в Мережі скаржиться, що угруповання "ДНР" зазнають втрат на Донбасі, незважаючи на оголошене перемир'я. Увагу на повідомлення Прилєпіна звернув в Twitter відомий блогер Necro Mancer, передають Патріоти України.
Терористи в Мережі плачуться на серйозні втрати. Підтвердив цю інформацію і Прилєпін, звинувачуючи в події ЗСУ. "Не дивлячись на оголошене перемир'я, ми продовжуємо нести втрати. Знову двоє тяжкопоранених і один загиблий. На 10-й день перемир'я", - бідкається терорист. Він уточнив, що перший поранений Максим Хотковський на прізвисько "Веселка" позбувся ока. А також отримав осколкові поранення грудної клітини, рук і ніг. Прилєпін зізнався, що цей хлопець був завербований в "ДНР" в 2014 році ще підлітком - в 15 років. Якийсь Віктор Баровський на прізвисько "Вітя", зі слів терориста, позбувся правої ноги.

Примітно, що, за даними Necro Mancer, вищеназваних терористів ліквідували не ЗСУ. "І чого триндіти про перемир'я, якщо ці троє самі в Ленінському підірвалися хрін знає на чому?" - поцікавився блогер.

69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...