
Російський терорист-письменник Захар Прилєпін в Мережі скаржиться, що угруповання "ДНР" зазнають втрат на Донбасі, незважаючи на оголошене перемир'я. Увагу на повідомлення Прилєпіна звернув в Twitter відомий блогер Necro Mancer, передають Патріоти України.
Терористи в Мережі плачуться на серйозні втрати. Підтвердив цю інформацію і Прилєпін, звинувачуючи в події ЗСУ. "Не дивлячись на оголошене перемир'я, ми продовжуємо нести втрати. Знову двоє тяжкопоранених і один загиблий. На 10-й день перемир'я", - бідкається терорист. Він уточнив, що перший поранений Максим Хотковський на прізвисько "Веселка" позбувся ока. А також отримав осколкові поранення грудної клітини, рук і ніг. Прилєпін зізнався, що цей хлопець був завербований в "ДНР" в 2014 році ще підлітком - в 15 років. Якийсь Віктор Баровський на прізвисько "Вітя", зі слів терориста, позбувся правої ноги.

Примітно, що, за даними Necro Mancer, вищеназваних терористів ліквідували не ЗСУ. "І чого триндіти про перемир'я, якщо ці троє самі в Ленінському підірвалися хрін знає на чому?" - поцікавився блогер.

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...