
Російський терорист-письменник Захар Прилєпін в Мережі скаржиться, що угруповання "ДНР" зазнають втрат на Донбасі, незважаючи на оголошене перемир'я. Увагу на повідомлення Прилєпіна звернув в Twitter відомий блогер Necro Mancer, передають Патріоти України.
Терористи в Мережі плачуться на серйозні втрати. Підтвердив цю інформацію і Прилєпін, звинувачуючи в події ЗСУ. "Не дивлячись на оголошене перемир'я, ми продовжуємо нести втрати. Знову двоє тяжкопоранених і один загиблий. На 10-й день перемир'я", - бідкається терорист. Він уточнив, що перший поранений Максим Хотковський на прізвисько "Веселка" позбувся ока. А також отримав осколкові поранення грудної клітини, рук і ніг. Прилєпін зізнався, що цей хлопець був завербований в "ДНР" в 2014 році ще підлітком - в 15 років. Якийсь Віктор Баровський на прізвисько "Вітя", зі слів терориста, позбувся правої ноги.

Примітно, що, за даними Necro Mancer, вищеназваних терористів ліквідували не ЗСУ. "І чого триндіти про перемир'я, якщо ці троє самі в Ленінському підірвалися хрін знає на чому?" - поцікавився блогер.

Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....