"Собирайте все что есть, крупы, мясо, и уезжайте": Росіяни на Бєлгородщині відчувають паніку (аудіо)

У Бєлгородській області Російської Федерації росіяни обговорюють виїзд. Перехоплену розмову опублікувало Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.

Повідомили про розмову у місті Шебекіно. "Ти збери дітей, і нехай вони поїдуть до матері. Їдьте", - чути на записі. "Реально треба їхати хоча б тижня на два", - говорить росіянка.

"Он батько волає: не роздумуйте. Збирайте крупи, все що є, м'ясо і їдьте", - чути іншу.

"Теж атакував цей дрон-камікадзе. Ну як не плакати? Зараз сказали на Харківському напрямку буде страх божий, що творитися", - говорить росіянка.

"Уже не той ефект": у ВМС пояснили, чи вплине на хід війни знищення Кримського мосту

понеділок, 17 червень 2024, 18:48

Речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук вважає, що знищення Кримського мосту зараз не мало б того ефекту в порівнянні з початком повномасштабного вторгнення. Про це він сказав в інтерв'ю "РБК-Україна", передають Патріоти України. За слов...

Новий крок у бік ескалації: Згурець висловився про бойову отруйну речовину, яку ворог застосував на полі бої

понеділок, 17 червень 2024, 18:30

Директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець зазначив, що люїзит, як й інші бойові отруйні речовини, за міжнародними правилами ведення війни заборонено використовувати на полі бою. Таке зобов'язання про не використання б...