"Сьогодні ми, на жаль, повинні бути готові до ускладнень": Зеленський заявив, що Путін готує провокації

Росія не зацікавлена в повномасштабній війні з Україною, оскільки українці не поступляться і підуть до кінця. Тому російське керівництво готує провокації, які можуть початися в середині вересня в ході спільних навчань РФ і Білорусі. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський агентствам Agence France-Presse, Reuters і Associated Press, передають Патріоти України.

"Сьогодні ми, на жаль, повинні бути готові до ускладнень в будь-який день. Я не вважаю, що це буде, але ймовірність провокацій залишається, зокрема в середині вересня, коли буде "Захід-2021" (спільні військові навчання Росії та Білорусі - ред.)», - зазначив Зеленський.

На його думку, Росія не зацікавлена в повномасштабній війні, тому що її керівництво розуміє, що Україна не відступить і піде до кінця, а це може вилитися в Третю світову війну.

Нагадаємо, раніше президент Росії Володимир Путін звинуватив Україну в підтягуванні військовослужбовців і військової техніки на Донбас. Він додав, що частину американського контингенту перекинули до південних кордонів РФ.

Отримав обидві дози: Відомий прихильник "ЛДНР" госпіталізований в Москві після вакцинації "Супутником"

середа, 4 серпень 2021, 12:30

За словами Долгова, він «заліг на самоізоляцію», проте, пізніше чоловіка госпіталізували в інфекційну клінічну лікарню № 1 в Москві.

Влаштував сусіду міграційну кризу: Лукашенко збільшив число рейсів з Іраку і перекинув війська до кордону Литви (відео)

середа, 4 серпень 2021, 11:45

Білорусь підвищує ставки, намагаючись ще сильніше загострити міграційну кризу в сусідній Литві. Так, Мінськ різко збільшив число авіарейсів з Іраку. Про це повідомили білоруські ЗМІ, передають Патріоти України. З початку серпня в Білорусь почали літати...