"Сьогоднішня ОДКБ - це друга особиста ганьба Путіна після параду", - Піонтковський

Олександр Лукашенко не може наважитись віддати наказ своїм військам вступити у війну проти України. Самопроголошений президент Білорусі розуміє, якою катастрофою це для нього обернеться. Про це розповів російський публіцист Андрій Піонтковський, передають Патріоти України.

Водночас він звернув увагу на ставлення представників країн-членів Організації договору про колективну безпеку (ОДКБ) до російського президента.

Лукашенка підуть скидати, – Піонтковський

"Лукашенко під страхом розстрілу відмовляється вводити війська в Україну не тому, що він "друг українського народу", а тому що розуміє: це військо негайно перетвориться у білоруський національний легіон і піде скидати його", – заявив Андрій Піонтковський.

Зауважте, що у Білорусі вже почали розміновувати територію, де базувалися російські війська. Однак це не означає, що зникла загроза для України.

Друга особиста ганьба Путіна

До слова, на саміті ОДКБ Лукашенко видав чергову абсурдну заяву щодо України. І це окрім заклику до країн-членів згуртуватися, інакше вже завтра "їх може просто не стати".

Самопроголошений президент Білорусі вирішив, що захопити Україну хоче Польща. В його уяві Варшава створила "тисячні підрозділи" для цього. За словами Андрія Піонтковського, держави-члени ОДКБ навіть не збираються підтримувати наміри Путіна чи Лукашенка. "Вони всі (держави ОДКБ – ред.) тільки чекають падіння Росії", – заявив Піонтковський.

"Сьогоднішнє ОДКБ – це друга особиста ганьба Путіна після параду", – вважає російський публіцист.

Джерело: 24 канал

"Ми володіємо інформацією про плани супротивника": Данілов про ймовірні провокації до Дня Незалежності

четвер, 11 серпень 2022, 21:14

Окупанти регулярно готують різноманітні підступні кроки проти України. Зараз вони збираються влаштувати потужну провокацію проти Володимира Зеленського. Про це розповів секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов, передають Патріоти У...

Міністр оборони Британії розповів, чому у війні з Україною Путін робив ставку на серпень

четвер, 11 серпень 2022, 20:52

Президент РФ Володимир Путін розраховував на те, що західним союзникам до серпня набридне підтримувати Україну, а тому він зможе захопити її в цей період. Про це заявив міністр оборони Великобританії Бен Воллес на конференції в Копенгагені, передають П...