"Союзна рішучість-2022": РФ заводить до Білорусі 200(!) військових ешелонів

Поблизу міста Єльська (Гомельська область). Фото: Районна газета "Народний голос"

Під час підготовки до спільних білорусько-російських навчань "Союзна рішучість-2022", що проводитимуться під егідою Союзної держави, вперше відбувається таке масштабне перекидання сил на великі відстані Про це 23 січня 2022 року, написав пише білоруський інформаційний портал Хартыя'97, зазначають Патріоти України.

З посиланням на дані від залізничників Білорусі стверджується, що у проміжку з 16.01.2022 по 21.01.2022 на територію Республіки Білорусь вже прибуло понад 33 військових ешелонів з технікою та військовослужбовцями ЗС РФ. Ешелони продовжують прибувати.

За розробленим "Графіком руху військових ешелонів", загальна кількість потягів, що прибудуть до Білорусі, становить 200 військових ешелонів. Як наголошується, це неймовірна цифра, адже такої кількості ніколи не було. При цьому середня кількість вагонів у військових ешелонах дорівнює 50.

У російських військових ешелонах задіяно такі одиниці рухомого складу: пасажирські вагони, криті вагони (включаючи з позначкою ВМ - вибухові матеріали 1 клас небезпеки та криті вагони переобладнані під перевезення людей), платформи для перевезення військової техніки та вагони прикриття.

"ЗСУ пішли у контратаку та відбили Комишуваху": Арестович поділився доброю звісткою з Луганщини

неділя, 29 травень 2022, 0:35

Українські захисники пішли у контрнаступ на Луганщині та відбили Комишуваху. Окупанти наступали на неї, аби мати змогу оточити Лисичанськ. Однак наразі в лавах росіян відчувається надлам. Про це в ефірі ютюб-каналу "ФЕЙГИН LIVE" розповів радник голови ...

"Воюють за радянськими лекалами": Ветеран спецназу США назвав головні причини провалу росіян під Києвом

неділя, 29 травень 2022, 0:14

Російські окупанти не зуміли захопити Київ з трьох причин: через проблеми з логістикою, командуванням і недооцінку українців. Таку думку висловив в інтерв'ю "Телеграфу" ветеран спецназу США Перрі Блекберн, передають Патріоти України. "Вони дійсно думал...