"Соколів Путіна" знов кидають на убій: ЗСУ "приземлили" черговий штурмовик Су-25

Довгий час російське командування притримувало літаки та вертоліти ,через надзвичайні втрати "золотих" техніки і пілотів. Тепер Герасимову припікає, і в бій на Донбасі як лінійну піхоту кидають десантно штурмові війська, а асів на розстріл Джавелінам

Штурмовик Су-25

Українські військові знищили російський штурмовик Су-25. Про це повідомило командування Повітряних сил ЗСУ у п'ятницю, 27 січня.

"Сьогодні на східному напрямку підрозділом зенітної ракетної бригади імені гетьмана Пилипа Орлика повітряного командування Південь був збитий черговий російський штурмовик Су-25", – йдеться у стислому повідомленні.

Раніше сьогодні стало відомо, що бійці Нацгвардії збили ворожий Мі-24 на Донеччині. Для цього застосовувався переносний зенітний ракетний комплекс Ігла-1. Ще один ворожий вертоліт було пошкоджено.

Також цього тижня за кілька годин українські військові збили шість ворожих цілей, серед яких відразу два російські штурмовики Су-25.

Речник командування ПС ЗСУ Ігнат заявив, що окупанти активізували авіацію біля Бахмута для підтримки своїх смертників.

Сценарій розпаду РФ уже не можна ігнорувати: у Німеччині закликали Європу готуватися

четвер, 25 червень 2026, 9:51

Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...

Процес повернення з СЗЧ набирає оберти: Одна з найуславленіших бригад ЗСУ отримала 60 заявок за добу

четвер, 25 червень 2026, 9:35

Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...