
Українські військові знищили російський штурмовик Су-25. Про це повідомило командування Повітряних сил ЗСУ у п'ятницю, 27 січня.
"Сьогодні на східному напрямку підрозділом зенітної ракетної бригади імені гетьмана Пилипа Орлика повітряного командування Південь був збитий черговий російський штурмовик Су-25", – йдеться у стислому повідомленні.
Раніше сьогодні стало відомо, що бійці Нацгвардії збили ворожий Мі-24 на Донеччині. Для цього застосовувався переносний зенітний ракетний комплекс Ігла-1. Ще один ворожий вертоліт було пошкоджено.
Також цього тижня за кілька годин українські військові збили шість ворожих цілей, серед яких відразу два російські штурмовики Су-25.
Речник командування ПС ЗСУ Ігнат заявив, що окупанти активізували авіацію біля Бахмута для підтримки своїх смертників.
Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...
Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...