
Українські військові знищили російський штурмовик Су-25. Про це повідомило командування Повітряних сил ЗСУ у п'ятницю, 27 січня.
"Сьогодні на східному напрямку підрозділом зенітної ракетної бригади імені гетьмана Пилипа Орлика повітряного командування Південь був збитий черговий російський штурмовик Су-25", – йдеться у стислому повідомленні.
Раніше сьогодні стало відомо, що бійці Нацгвардії збили ворожий Мі-24 на Донеччині. Для цього застосовувався переносний зенітний ракетний комплекс Ігла-1. Ще один ворожий вертоліт було пошкоджено.
Також цього тижня за кілька годин українські військові збили шість ворожих цілей, серед яких відразу два російські штурмовики Су-25.
Речник командування ПС ЗСУ Ігнат заявив, що окупанти активізували авіацію біля Бахмута для підтримки своїх смертників.
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...
Олександр Лукашенко здійснив неанонсований візит до Росії, де зустрівся з Володимиром Путіним у його резиденції на Валдаї. Зустріч відбулася наступного дня після заяви білоруського лідера про небажання втягувати Білорусь у війну проти України, передают...