
Війська РФ більш не застосовують керовані авіабомби (КАБ), після збиття російських винищувачів на Херсонському напрямку. Про це повідомила керівниця Об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони півдня України Наталія Гуменюк під час брифінгу.
"Робота по авіації в нашій зоні відповідальності була дуже важливою і показовою, бо пам’ятаємо, що ворог дуже потужно застосовував тактичну авіацію, використовуючи в напрямку лінії бойового зіткнення зі скиданням керованих авіабомб як по населених пунктах правого берега, так і пізніше по плацдарму лівого берега. Загалом можемо сказати, що нараховано понад 330 керованих авіабомб тільки в грудні, які були скинуті з літаків тактичної авіації", - розповіла вона.
Після 22 грудня, коли на Херсонському напрямку було знищено російські літаки, "ворог серйозно замислився про те, що робити і як протидіяти".
"З 22 грудня ми не фіксуємо жодного пуску керованих авіабомб у нашій зоні відповідальності. Не тільки на суходолі, а й в акваторії Чорного моря", - додала вона.
Генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський відреагував на рішення Національного банку України щодо його звільнення. Він вважає, що рішення регулятора про його невідповідність вимогам професійної придатності - нібито спроба поставити на паузу ство...
Українські удари по нафтопереробному заводу в Москві є частиною ширшої стратегії, спрямованої не лише на військові об’єкти, а й на зміну економічної та політичної логіки війни. Про це пише австралійський військовий експерт Мік Раян. передають Патріоти ...