
Російські військові настільки образилися на жителів Курської та Бєлгородської областей, що вже навіть перестали приховувати, що замість оборони регіону займаються його розграбуванням. Причиною обурення цих «захисників батьківщини» стало те, що місцеві не селять їх у своїх домівках, щоб не стати законною ціллю ЗСУ, не хочуть віддати транспорт і завищують ціни у магазинах, інформують Патріоти України.
«Я хотів звернутися до місцевих жителів. Жителів Бєлгородської та Курської областей. Хлопці, ви реально не хочете війну вигравати? Чесно кажучи, огидно звучить, коли ви солдатам не продаєте воду, тому що боїтеся, що солдати до вас ходять і туди прилетить… Схаменіться. Ви маєте не просто не заважати їм винаймати квартири, купувати їжу в магазинах, ви маєте поселити їх у себе вдома, поставитися до них, як до дітей своїх. Нагодувати, напоїти, обігріти та захистити», — заявив один з обурених рашистів, вочевидь, забувши, хто кого має захищати.
І ось на цьому тлі військовослужбовці ЗС РФ почали постити у соцмережах відео, на яких відкрито мародерять у будинках своїх співвітчизників і викрадають їхній транспорт.
Фахівці української військової розвідки ГУР під покровом ночі на засекреченому складі здійснюють збирання та підготовку до запуску безпілотних літальних апаратів далекої дії «Лютий». Ці керовані штучним інтелектом дрони-камікадзе здатні транспортувати ...
Військовий комісар Пензенської області Андрій Сурков підтвердив проведення вуличних рейдів для пошуку військовозобов'язаних, але заперечив їхній зв'язок з мобілізацією, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал ASTRA. "Ніяких нововведен...