
Російські військові настільки образилися на жителів Курської та Бєлгородської областей, що вже навіть перестали приховувати, що замість оборони регіону займаються його розграбуванням. Причиною обурення цих «захисників батьківщини» стало те, що місцеві не селять їх у своїх домівках, щоб не стати законною ціллю ЗСУ, не хочуть віддати транспорт і завищують ціни у магазинах, інформують Патріоти України.
«Я хотів звернутися до місцевих жителів. Жителів Бєлгородської та Курської областей. Хлопці, ви реально не хочете війну вигравати? Чесно кажучи, огидно звучить, коли ви солдатам не продаєте воду, тому що боїтеся, що солдати до вас ходять і туди прилетить… Схаменіться. Ви маєте не просто не заважати їм винаймати квартири, купувати їжу в магазинах, ви маєте поселити їх у себе вдома, поставитися до них, як до дітей своїх. Нагодувати, напоїти, обігріти та захистити», — заявив один з обурених рашистів, вочевидь, забувши, хто кого має захищати.
І ось на цьому тлі військовослужбовці ЗС РФ почали постити у соцмережах відео, на яких відкрито мародерять у будинках своїх співвітчизників і викрадають їхній транспорт.
Тимчасово окупований Крим у стані хаосу. Повне транспортне блокування може бути досягнуте вже приблизно за два тижні. ЗСУ перетворюють окупований півострів на острів, передають Патріоти України. За останні півтора тижні стрімко послаблюються загарбані ...
Рано вранці у суботу, 27 червня у російському Волгограді пролунали вибухи на тлі оголошеної ракетної небезпеки. Місцеві жителі зафільмували прольоти ракет, в яких OSINTери впізнали українські ракети "Фламінго". Так, за даними каналу Supernova+, др міст...