Солдати рятуються втечею: Азербайджан завдав точного удару по вогневій позиції Вірменії, знищено техніку (відео)

У порушення укладеного між Азербайджаном і Вірменією перемир'я, яке мало розпочатися 26 жовтня, між країнами йде війна за Нагірний Карабах. Міноборони Азербайджану повідомило, що у ніч з 8 на 9 листопада збройні сили країни знищили міномет і його розрахунок. Про це повідомляє Міністерство оборони Азербайджанської Республіки в своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.

За даними азербайджанської сторони, мінометний розрахунок 10-й гірськострілецької дивізії вірменських збройних сил, який зайняв позицію на вогневій точці в пункті Улу Гараба (колишній Метсшен) Тертерського району, обстріляв позиції азербайджанської армії. У відповідь військові сили Азербайджану знищили міномет і його розрахунок на цій вогневої точці.

У міноборони Азербайджану додали, що прицільним вогнем також знищили вірменський танк Т-72 поблизу селища Тонашен і особовий склад, що пересувається на Ходжавендському напрямку фронту. Реакції Вірменії на дане відео поки немає.

"Не треба наражати себе на ризик втягування у війну": Президент Болгарії проти прискореного вступу України у НАТО

понеділок, 3 жовтень 2022, 21:14

Президент Болгарії Румен Радєв відмовився приєднуватися до заяви президентів дев’яти держав Центрально-Східної Європи, де засуджується анексія українських територій Росією та підтримується вступ України у НАТО. Такий коментар Радєва у понеділок, 3 жовт...

Розстріл колони людей на Харківщині: Перевізника, який організував поїздку, вбили наступного дня

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:59

Перевізника, який взявся за гроші організувати евакуацію людей із Куп'янського району, убили після 25 вересня. Хто це зробив, російські окупанти або рідні загиблих, невідомо. Перевізник продавав місця в евакуаційній колоні за 6000 гривень. У цій колоні...