
Російська армія втратила наступальний потенціал, вважає колишній командувач військ США в Європі Бен Годжес. Про це він сказав в інтерв’ю “Укрінформу”, передають Патріоти України.
“Незважаючи на проблеми, у росіян все ще є перевага в артилерії та РСЗВ. І за цю перевагу доводиться платити велику ціну (Збройним силам України - ред.) Проте, на мою думку, це їхній (російської армії - ред.) останній наступальний ривок. Вони не мають більше можливості продовжувати йти вперед. Їхні солдати знесилені, їхня логістика порушується”, - зазначив Годжес.
На його думку, до кінця серпня а, може, й раніше російські збройні сили нездатні будуть ні на що, крім артилерійського обстрілу. Раніше американський генерал заявив, що битва на Донбасі триватиме місяцями, але кульмінація Росії припаде на серпень, а ЗСУ перейдуть до контрнаступу до кінця літа, у вересні.
"Я залишаюся оптимістом, тому що війна - це випробування волі. А українці мають найвищу волю. І це випробування логістики. І я бачу, що логістична ситуація в Україні покращується з кожним тижнем, а логістична ситуація в Росії повільно погіршується. У них немає ні союзників, ні друзів", - сказав він.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...