​"Сообщите товарищу Вове!": Дані про розшук Порошенка зникли із сайту українського МВС

Дані про розшук колишнього президента України Петра Порошенка, котрого звинуватили у справі про держзраду та сприяння терористам, зникли із сайту МВС країни.

Раніше на сайті відомства з'явилася анкета Порошенка, в якій було зазначено, що екс-президента оголошено в розшук 24 грудня.

МВС нічого не повідомляло ні про оголошення Порошенка у розшук, ні про причини, через які ця інформація з'явилася та зникла з сайту.

На сторінці, що зникла з сайту, йшлося, що в розшуку колишній президент перебував за ч. 1 ст. 3-258 КК України (створення чи сприяння діяльності терористичної організації), а також за ч. 1 ст. 111 (державна зрада).

Слідчі вважають, що Порошенко брав участь в організації схеми вивезення вугілля з Донбасу в Україну на загальну суму близько 1,5 млрд гривень (4 млрд руб.). За версією слідчих, Порошенко, діючи у змові з керівництвом Росії та самопроголошених республік Донбасу, організував схему спільно з мільярдером Віктором Медведчуком. Екс-президенту, якщо його визнають винним, може загрожувати до 15 років ув'язнення.

"З великої хмари - малий дощ": В ПЦУ прокоментували рішення Собору УПЦ МП і "незгоду" із позицією Кирила

субота, 28 травень 2022, 0:33

Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій Зоря щодо рішення Собору УПЦ (Московського патріархату) вважає, що слова про "незалежність і самостійність" – це винахід для прикриття залежності та несамостійності. Про це він написав на своїй сторінці ...

"Не оккупировать полностью Луганскую и Донецкую области означает для Путина признать провал всей "спецоперации", - Портников

субота, 28 травень 2022, 0:21

"Главным событием этих дней стала упорная битва за Донбасс, в ходе которой российская армия пытается выйти на административные границы Луганской области и продвинуться в Донецкой. На первый взгляд, не такое уж сложное задание, если учесть, что до вторж...