"Соромно в очі подивитися, г*ндон?": Кіркорова обклали матами під час відпочинку в Монако (відео)

Російський співак Філіп Кіркоров, який підтримав війну в Україні, зараз відпочиває в Монако. Серед білого дня на вулиці небайдужі жителі міста обклали його матами за проросійську позицію, інформують Патріоти України.

Перехожий, побачивши Кіркорова, пішов за ним з телефоном в руках. Він запитав у путініста: "Чий Крим?" Але артист ніяк не відреагував, він продовжив не поспішаючи йти. Чоловік також сказав Кіркорову їхати в його "Засранськ" (Росію, - ред.) і відпочивати там, а в Монако йому робити нічого: "Поки в Україні дітей гублять, ти в Монако відпочиваєш?".

Потім в ситуацію втрутилася жінка, назвавши Філіпа Бедросовича щуром. Вона запропонувала показати йому хлопчика з України, постраждалого через війну, але і на це Кіркоров не відреагував. "Соромно в очі подивитися, г*ндон?", - додала жінка.


ВМСУ посииляться: НАТО передасть Україні п'ять кораблів

понеділок, 15 квітень 2024, 15:47

Речник Військово-Морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук розповів, що Україна готується отримати від НАТО п'ять протимінних кораблів. Проте зараз однією із головних загроз у Чорному морі залишається мінна небезпека. Про це він розповів в ефірі телемарафо...

"Вони витратили багато часу": У CNN пояснили, чому Росія атакує українську енергетику навесні

понеділок, 15 квітень 2024, 15:44

Країна-агресор Росія відновила атаки на енергетичну інфраструктуру України навесні з двох причин. Про це повідомляє CNN із посиланням на українських фахівців, передають Патріоти України. Зокрема, директор київського Центру досліджень енергетичної проми...