"Соромно в очі подивитися, г*ндон?": Кіркорова обклали матами під час відпочинку в Монако (відео)

Російський співак Філіп Кіркоров, який підтримав війну в Україні, зараз відпочиває в Монако. Серед білого дня на вулиці небайдужі жителі міста обклали його матами за проросійську позицію, інформують Патріоти України.

Перехожий, побачивши Кіркорова, пішов за ним з телефоном в руках. Він запитав у путініста: "Чий Крим?" Але артист ніяк не відреагував, він продовжив не поспішаючи йти. Чоловік також сказав Кіркорову їхати в його "Засранськ" (Росію, - ред.) і відпочивати там, а в Монако йому робити нічого: "Поки в Україні дітей гублять, ти в Монако відпочиваєш?".

Потім в ситуацію втрутилася жінка, назвавши Філіпа Бедросовича щуром. Вона запропонувала показати йому хлопчика з України, постраждалого через війну, але і на це Кіркоров не відреагував. "Соромно в очі подивитися, г*ндон?", - додала жінка.


"Чий Крим?": Росіянам, які хочуть сховатися від мобілізації в Казахстані, влаштували перевірку (відео)

неділя, 25 вересень 2022, 8:24

Мешканка Казахстану влаштувала перевірку чоловікові, який представився росіянином, і зателефонував їй запитати, чи здає квартиру в Алмати. Жіночка запитала в російського уклоніста, 'чий Крим?', передають Патріоти України. Відео опублікувало видання "Н...

Випрацьовуються нові тактики: Як ЗСУ збивають запущені Росією іранські бойові безпілотники

неділя, 25 вересень 2022, 8:00

Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат розповів, як українські військові збивають іранські дрони різних модифікацій, запущені Росією. Пряма мова: "Передовсім давайте про день вчорашній, бо він став знаковим у використанні цих (іранських – ред. ) БПЛА… рі...