Президент України Володимир Зеленський заявив, що України невдовзі отримає 200 бронетранспортерів Росомак, сотні БМП та інші види зброї. Про це він розповів у своєму відеозверненні, передають Патріоти України.
«Приємно завершувати цей тиждень із хорошими результатами для нашої держави — по зброї, по міжнародній підтримці, по розширенню наших звʼязків зі світом, по нашому руху до НАТО. Є нові домовленості щодо БМП — більше сотні машин. Щодо бронетранспортерів — Росомак — 200 машин. Іще самохідні міномети, додаткові ракети, МіГи», — зазначив глава Українського держави.
Зеленський також повідомив, що Польща виконала домовленість та доставила усі танки, зокрема Леопарди, до України. «Є й новий, уже 35-й оборонний пакет від Сполучених Штатів. Ракети для Хаймарсів, ракети для ППО, снаряди для артилерії, для захисту від броньованої техніки й інші важливі елементи підтримки. Дякую тобі, Америко!» — підсумував президент України.
Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій. У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь" ЗС України повідомили, що на Кінбурнській косі піднято український прапор, пер...
У Ризі відкрили завод з виробництва зенітних ракет компанії Frankenburg Technologies, передають Патріоти України. На заводі виготовлятимать протидронові ракети Mark I, розповіли у компанії. Ризький завод складатиме електроніку ракет та бойові частини. ...