Соціологи з'ясували, як українці ставляться до нової влади

48% опитаних українців вважають, що нинішня влада краща за попередню. На думку 27%, вона нічим суттєво не відрізняється, а 8% думають, що вона гірша за попередню, про це свідчать результати опитування Центру Разумкова, проведеного 4-9 жовтня, передають Патріоти України.

41,5% респондентів вважають, що новій владі не вдається покращити ситуацію в Україні, хоча вона намагається це зробити.

29% опитаних думають, що нове керівництво країни намагається покращити ситуацію та багато в чому це вдається. Ще 20% переконані, що існує імітація покращення ситуації в державі.

23% респондентів відзначили, що дії нової влади виправдали їхні сподівання, а 5% – що дії нової влади виявилися кращими, ніж вони очікували.

9% заявили, що нова влада не виправдала їхніх сподівань, 12% – що від нової влади вони нічого доброго не очікували, так і сталося, 6% – що вони від нової влади нічого доброго не очікували, але вона виявилася ще гіршою, ніж вони думали.

При цьому 40% опитаних громадян дотримуються думки, що ще занадто рано давати оцінку діям влади.

54,5% опитаних вважають, що дії президента Володимира Зеленського, в першу чергу, спрямовані на захист загальнонаціональних інтересів, а 24,5% – на захист власних інтересів та інтересів свого політичного оточення.

Загалом опитали 2015 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Страта Каддафі переслідує Х*йла з новою силою: Путін почав знов втрачати рейтинг

четвер, 29 вересень 2022, 8:16

Росіяни не простили тирану чмобіків, і це лише початок. Рейтинг президента Росії Володимира Путіна після оголошення "часткової" мобілізації почав знижуватися. Глава Кремля втратив одразу 6% за останній місяць. Такі дані у середу, 28 вересня, наводить в...

Черговий злочин кривавої Москви: Росія мобілізує кримських татар і кидає їх у найгарячіші точки

четвер, 29 вересень 2022, 8:05

Генштаб ЗСУ повідомляє, що окупанти отримали вказівку першочергово мобілізувати у Криму кримських татар і відправляти райони найбільш інтенсивного ведення бойових дій. "Відомо про відправлення 27 вересня із Севастополя до Херсонської області двох тисяч...