Соціологи з'ясували, як українці ставляться до нової влади

48% опитаних українців вважають, що нинішня влада краща за попередню. На думку 27%, вона нічим суттєво не відрізняється, а 8% думають, що вона гірша за попередню, про це свідчать результати опитування Центру Разумкова, проведеного 4-9 жовтня, передають Патріоти України.

41,5% респондентів вважають, що новій владі не вдається покращити ситуацію в Україні, хоча вона намагається це зробити.

29% опитаних думають, що нове керівництво країни намагається покращити ситуацію та багато в чому це вдається. Ще 20% переконані, що існує імітація покращення ситуації в державі.

23% респондентів відзначили, що дії нової влади виправдали їхні сподівання, а 5% – що дії нової влади виявилися кращими, ніж вони очікували.

9% заявили, що нова влада не виправдала їхніх сподівань, 12% – що від нової влади вони нічого доброго не очікували, так і сталося, 6% – що вони від нової влади нічого доброго не очікували, але вона виявилася ще гіршою, ніж вони думали.

При цьому 40% опитаних громадян дотримуються думки, що ще занадто рано давати оцінку діям влади.

54,5% опитаних вважають, що дії президента Володимира Зеленського, в першу чергу, спрямовані на захист загальнонаціональних інтересів, а 24,5% – на захист власних інтересів та інтересів свого політичного оточення.

Загалом опитали 2015 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Війна до останнього росіянина? Пропагандистка Симоньян розхвалила смерть "за правильну справу" і заявила, що готова захищати Росію (відео)

четвер, 9 лютий 2023, 14:30

Кремлівська пропагандистка Маргарита Симоньян похвалила смерть громадян РФ на війні проти України. Вона заявила, що смерть для росіян неминуча, тому краще померти "за правильну та важливу" справу, ніж від хвороби, передають Патріоти України. Про це Сим...

Путін догрався: Найбільша компанія Європи подала до суду на "Газпром"

четвер, 9 лютий 2023, 14:24

ČEZ є найбільшою публічною компанією в Центральній та Східній Європі / Ілюстрація REUTERS На тлі повномасштабного російського вторгнення в Україну чеська компанія ČEZ ініціювала арбітражний розгляд проти російського "Газпрому", передають Патріоти Украї...