"Советую перекрасить Кремль в жовто-блакитный цвет": Гіркін заявив про провал РФ в Україні

Так званий «Третій Ефективний» етап "спецоперації" Росії в Україні виявився ще більш неуспішним, ніж «Другий Конкретний», оскільки за цей період армія РФ "змогла взяти під контроль лише кілька сіл у "передпіллі" головної смуги оборони ЗСУ по лінії Сіверськ-Соледар-Бахмут, а також Піски та 2/3 Мар'їнки під Донецьком". Про це написав у своєму Телеграм-каналі екс-співробітник ФСБ РФ, екс-командир підрозділів НЗФ "ДНР" Ігор Гіркін-Стрєлков, передають Патріоти України.

За його словами, Росія до 11 вересня не зможе ані захопити повністю територію Донецької області, ані навіть узяти Слов'янськ, а скоріше перед Кремлем постає питання «як силами утримати вже зайняте». Гіркін уточнив, що наразі провал російської військової стратегії в Україні – очевидний. Він пише: "В данной связи у меня есть три предложения:
1) расстрелять все политбюро;
2) перекрасить Кремль в жовто-блакитный цвет;
3) начать реализовывать проверенную стратегию отступления до Москвы и Сталинграда, чтобы заморозить супостатов на подступах. Не призываю я теперь и снять Фанерного Маршала. Поскольку его отставка прямо сейчас может спасти от заслуженной славы за предстоящие "успехи".

Росія вдарить ракетами по Києво-Печерській Лаврі, коли втратить над нею контроль, - Кочетков

неділя, 27 листопад 2022, 10:49

Українська православна церква Московського патріархату (УПЦ МП), особливо в останні дні раз у раз потрапляє в скандали. Після того, як на території Києво-Печерської Лаври в одному з храмів співатипісню "Звон плывет, плывет над Россиею" про "пробудження...

Немає жодних ознак, що режим хочуть скинути: Чичваркін пояснив, чому на Заході не вважають Путіна загрозою

неділя, 27 листопад 2022, 10:45

Російський бізнесмен та опозиціонер Євген Чичваркін вважає, що колективний Захід не вважає диктатора Володимира Путіна реальною загрозою своїй безпеці, попри повномасштабну війну в Україні. На сьогодні об'єктивно немає підстав вважати, що режим Кремля ...