"Совпадение?": Сайт КМІС зазнав кібератаки після оприлюднення даних про програш "Слуги народу" Порошенку та його політсилі

Слуги вислужуються як можуть, щоб втішити господаря, котрий вперше з 2019 року поступився у симпатіях виборців конкуренту

Сайт Київського міжнародного інституту соціології зазнав кібератаки. Про це повідомив у Facebook генеральний директор КМІС Володимир Паніотто. Соціолог заявив, що сайт атакували у п'ятницю і він не працював, його відновлюють, зазначають Патріоти України.

"Головне питання, яке мені задають зараз представники ЗМІ - чи ми пов'язуємо це з публікацією нових рейтингів вчора і позавчора.

Маю сказати, що в нас немає підстав пов'язувати чи не пов'язувати саме з цими рейтингами. З нашої точки зору в них практично не було нічого нового, вони статистично значуще не відрізнялися від травневих рейтингів.

З іншого боку, напад більш ймовірно може бути пов'язаний все ж з політичними даними, а не іншими нашими даними (споживання трансжирів, культурні проблеми людей з інвалідністю тощо). Після публікації кожних рейтингів ми отримуємо листи з мовою ненависті і погрозами", - повідомив гендиректор КМІС.

Паніотто зауважив, що під час виборів організація проводила дослідження практично для всіх партій, що потрапили до парламенту.

"Зараз теж паралельно проводимо дослідження для політичних супротивників. Тому незадоволених може бути багато і ми не можемо це пов'язати з конкретною політичною силою", - написав.

Водночас гендиректор КМІСу заявив: "Ми плануємо звернутися до кіберполіції з заявою про злочин".


За "роботу на Україну": Російського військового у Ростовській області відправили до в'язниці

середа, 25 травень 2022, 23:00

У Ростовській області старшого лейтенанта російської армії Руслана Артикова, якого затримали у 2019 році, засудили до 13 років позбавлення волі. Його звинуватили у співпраці з Україною, повідомляють Патріоти України. Як запевняє ФСБ, чоловік "займався ...

Поліції довелось працювати замість ритуальних служб: У Лисичанську у братській могилі поховано 150 людей – глава ОВА (відео)

середа, 25 травень 2022, 22:47

Голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай повідомив, що наразі поліцейські у Луганській області замінили поховальні бюро. Так, в Лисичанську у братській могилі поховано 150 людей. Про це Гайдай написав у Facebook, передають Патр...