
Суддю Оболонського районного суду міста Києва Костянтина Васалатія тимчасово відсторонили на підставі рішення першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на портал судової влади України,
Рішення про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності та застосування до нього дисциплінарного стягнення у вигляді подання про звільнення з посади прийняла Перша Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя 4 березня 2020 року. Відповідно до частини сьомої статті 49 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та частини другої статті 62 Закону України "Про Вищу раду правосуддя", враховуючи рішення, прийняте Першою Дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя 4 березня 2020 року, суддю Оболонського районного суду міста Києва Васалатія Костянтина Анатолійовича відсторонили від правосуддя.
Зазначається, що термін дії відсторонення суддів від правосуддя - до ухвалення Вищою радою правосуддя рішення про звільнення з посади або скасування рішення Дисциплінарної палати.
- Візіком карти. У Генштабі ЗСУ повідомили, що у ніч на 28 червня у окупованому Криму Сили оборони уразили залізничний міст у районі Ічок (колишній Ічківський, наразі Феодосійський район, - ПУ), який використовується окупантами для перекидання військ т...
У неділю, 28 червня, було виявлено без ознак життя командира 154-ї окремої механізованої бригади полковника Володимира Олександровича Кононнікова. Обставини смерті офіцера з’ясовуються. Про це повідомило ОК "Південь" на офіційній сторінці у Facebook, п...