
Російські загарбники в Маріуполі Донецької області влаштовують сміттєзвалища у дворах багатоповерхівок. Одне з таких зафіксовано в Кальміуському районі на пр. Металургів, 182. Про це повідомив радник міського голови Петро Андрющенко в Telegram, передають Патріоти України.
"Окупанти фактично звозять і вивалюють сміття посеред будівель. Наслідки з огляду на погоду зрозумілі - сморід, гноїння, розтікання вулицями", - зазначив він.
Сміттєзвалище влаштували на відстані 100 м від "гуманітарного штабу" "Единой России". Також є додатковий ризик розконсервування старого полігону для сміття на вул. Флотській. Він був закритий через ризик обвалу загальноміського каналізаційного колектору під ним.
Зараз туди завозять будівельне сміття з розбирання завалів, що також становить загрозу. У разі пошкодження колектора вся каналізація хлине не за межі міста, а в Приморський район Маріуполя. "Питання спалаху епідемії стає питанням тижнів, якщо не днів", - додав Андрющенко.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...