
Російські загарбники в Маріуполі Донецької області влаштовують сміттєзвалища у дворах багатоповерхівок. Одне з таких зафіксовано в Кальміуському районі на пр. Металургів, 182. Про це повідомив радник міського голови Петро Андрющенко в Telegram, передають Патріоти України.
"Окупанти фактично звозять і вивалюють сміття посеред будівель. Наслідки з огляду на погоду зрозумілі - сморід, гноїння, розтікання вулицями", - зазначив він.
Сміттєзвалище влаштували на відстані 100 м від "гуманітарного штабу" "Единой России". Також є додатковий ризик розконсервування старого полігону для сміття на вул. Флотській. Він був закритий через ризик обвалу загальноміського каналізаційного колектору під ним.
Зараз туди завозять будівельне сміття з розбирання завалів, що також становить загрозу. У разі пошкодження колектора вся каналізація хлине не за межі міста, а в Приморський район Маріуполя. "Питання спалаху епідемії стає питанням тижнів, якщо не днів", - додав Андрющенко.
Протягом цього місяця Сили оборони України звільнять від російських загарбників більше територій, ніж армія РФ змогла окупувати від початку поточного року. Про це заявив міністр енергетики України Денис Шмигаль під час Міжнародної конференції з питань ...
Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...