"Спалах епідемії стає питанням тижнів, якщо не днів": Окупанти в Маріуполі влаштували сміттєзвалище біля штабу "Единой России" (фото)

Російські загарбники в Маріуполі Донецької області влаштовують сміттєзвалища у дворах багатоповерхівок. Одне з таких зафіксовано в Кальміуському районі на пр. Металургів, 182. Про це повідомив радник міського голови Петро Андрющенко в Telegram, передають Патріоти України.

"Окупанти фактично звозять і вивалюють сміття посеред будівель. Наслідки з огляду на погоду зрозумілі - сморід, гноїння, розтікання вулицями", - зазначив він.

Сміттєзвалище влаштували на відстані 100 м від "гуманітарного штабу" "Единой России". Також є додатковий ризик розконсервування старого полігону для сміття на вул. Флотській. Він був закритий через ризик обвалу загальноміського каналізаційного колектору під ним.

Зараз туди завозять будівельне сміття з розбирання завалів, що також становить загрозу. У разі пошкодження колектора вся каналізація хлине не за межі міста, а в Приморський район Маріуполя. "Питання спалаху епідемії стає питанням тижнів, якщо не днів", - додав Андрющенко.

Більше не почесні: Депутати Харківської облради позбавили регалій своїх колег

субота, 3 грудень 2022, 14:00

Уперше депутати Харківської обласної ради позбавили регалій своїх колег, діючих депутатів. Причина - близькість до проросійських сил, зазначають Патріоти України. На сесії третього грудня депутати Харківської області позбавили почесних звань двох депут...

"Кажуть, куріння вбиває": Під Мелітополем прогриміли потужні вибухи, було чутно автоматні черги - мер Федоров

субота, 3 грудень 2022, 13:53

На території тимчасово окупованої Запорізької області 3 грудня сталася "бавовна". Потужні вибухи пролунали у селі Михайлівка Мелітопольського району. Також місцеві жителі чути автоматні черги. Про це у Telegram повідомив мелітопольський міський голова ...