
Російські загарбники в Маріуполі Донецької області влаштовують сміттєзвалища у дворах багатоповерхівок. Одне з таких зафіксовано в Кальміуському районі на пр. Металургів, 182. Про це повідомив радник міського голови Петро Андрющенко в Telegram, передають Патріоти України.
"Окупанти фактично звозять і вивалюють сміття посеред будівель. Наслідки з огляду на погоду зрозумілі - сморід, гноїння, розтікання вулицями", - зазначив він.
Сміттєзвалище влаштували на відстані 100 м від "гуманітарного штабу" "Единой России". Також є додатковий ризик розконсервування старого полігону для сміття на вул. Флотській. Він був закритий через ризик обвалу загальноміського каналізаційного колектору під ним.
Зараз туди завозять будівельне сміття з розбирання завалів, що також становить загрозу. У разі пошкодження колектора вся каналізація хлине не за межі міста, а в Приморський район Маріуполя. "Питання спалаху епідемії стає питанням тижнів, якщо не днів", - додав Андрющенко.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...