"Спалах епідемії стає питанням тижнів, якщо не днів": Окупанти в Маріуполі влаштували сміттєзвалище біля штабу "Единой России" (фото)

Російські загарбники в Маріуполі Донецької області влаштовують сміттєзвалища у дворах багатоповерхівок. Одне з таких зафіксовано в Кальміуському районі на пр. Металургів, 182. Про це повідомив радник міського голови Петро Андрющенко в Telegram, передають Патріоти України.

"Окупанти фактично звозять і вивалюють сміття посеред будівель. Наслідки з огляду на погоду зрозумілі - сморід, гноїння, розтікання вулицями", - зазначив він.

Сміттєзвалище влаштували на відстані 100 м від "гуманітарного штабу" "Единой России". Також є додатковий ризик розконсервування старого полігону для сміття на вул. Флотській. Він був закритий через ризик обвалу загальноміського каналізаційного колектору під ним.

Зараз туди завозять будівельне сміття з розбирання завалів, що також становить загрозу. У разі пошкодження колектора вся каналізація хлине не за межі міста, а в Приморський район Маріуполя. "Питання спалаху епідемії стає питанням тижнів, якщо не днів", - додав Андрющенко.

Стане трохи легше? "Флеш" пояснив, що означає вимкнення ретрансляторів у Білорусі

субота, 27 червень 2026, 9:59

Поплічниця країни-агресорки Білорусь виконала умову українського президента Володимира Зеленського і вимкнула мережу ретрансляторів,завдяки яким Росія керувала своїми ударними дронами в режимі реального часу над західними регіонами України. Але це не о...

"До цього треба готуватися": Буданов зробив заяву про відносини з РФ після війни

субота, 27 червень 2026, 9:35

Є абсолютно різні варіанти того, як можуть скластися відносини між Україною та Росією після війни. Наразі зарано про це говорити, але треба готуватися до того, що РФ завжди буде нашим "сусідом". Як повідомляє РБК-Україна, про це керівник Офісу президен...